تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شواهد نشان می‌دهد در این نزاع خانوادگی برادران مقتول پرونده مزاحمت سال گذشته، با موتورسیکلت به سراغ خانواده قاتل رفته و پدر و عموی وی را با گلوله هدف قرار داده‌اند. دو مرد میاندوآبی با شلیک گلوله دو راکب موتورسیکلت به قتل رسیدند. به گزارش شرق، فرماندار میاندوآب گفت: دو راکب موتورسیکلت سه نفر […]

[ad_1]

شواهد نشان می‌دهد در این نزاع خانوادگی برادران مقتول پرونده مزاحمت سال گذشته، با موتورسیکلت به سراغ خانواده قاتل رفته و پدر و عموی وی را با گلوله هدف قرار داده‌اند.

دو مرد میاندوآبی با شلیک گلوله دو راکب موتورسیکلت به قتل رسیدند.

به گزارش شرق، فرماندار میاندوآب گفت: دو راکب موتورسیکلت سه نفر را داخل یک دستگاه خودرو سواری با گلوله هدف قرار دادند. ناصر امیری گفت: در این تیراندازی دو نفر از سرنشین‌های خودرو در دم جان باختند و یکی از آنها نیز زخمی و به بیمارستان منتقل شد.
 
وی با اشاره به پرونده جنایی در سال ٩۴ که یک نفر به دلیل مزاحمت به قتل رسید و قاتل هم‌اکنون در زندان به سر می‌برد، گفت: به نظر می‌رسد قتل مربوط به این نزاع خانوادگی باشد.
 
وی اظهار کرد: شواهد نشان می‌دهد در این نزاع خانوادگی برادران مقتول پرونده مزاحمت سال گذشته، با موتورسیکلت به سراغ خانواده قاتل رفته و پدر و عموی وی را با گلوله هدف قرار داده‌اند.
 
امیری گفت: مأموران پلیس انتظامی وارد عمل شدند و اقدامات لازم را در رابطه با این رخداد انجام دادند و قاتلان شناسایی شده‌اند و به‌زودی دستگیر می‌شوند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس