تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]   لیلی کینگ و کاتی میلی شناگران زن آمریکایی که در مسابقه ۱۰۰ متر کرال سینه مقام اول و سوم را کسب کردند، هنگام رفتن به روی سکو برای دریافت مدال طلا و برنز خود با یولیا افیموآ، شناگر روس که به مقام دوم رسید، دست ندادند.  به گزارش عصرایران به نقل از العربیه، […]

[ad_1]

 

لیلی کینگ و کاتی میلی شناگران زن آمریکایی که در مسابقه ۱۰۰ متر کرال سینه مقام اول و سوم را کسب کردند، هنگام رفتن به روی سکو برای دریافت مدال طلا و برنز خود با یولیا افیموآ، شناگر روس که به مقام دوم رسید، دست ندادند.
 
به گزارش عصرایران به نقل از العربیه، “یولیا افیموآ” سابقه محرومیت به خاطر دوپینگ را در کارنامه خود دارد، شناگر روس هنگام ورود به استخر از سوی تماشاگران هو شد.

افیموآ در مصاحبه با تلویزیون روسی «ماتچ- تی وی» ناراحتی شدید خود را از برخورد دو شناگر آمریکایی اعلام کرد. او گفت که کینگ و میلی هر آنچه در رسانه ها گفته می شود باور می کنند. آنها باید خودشان را به جای من قرار دهند.
 
حضور یولیا افیموآ در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ با هیاهوی زیادی روبرو شد. او نخست به دلیل استفاده از مواد نیروزا محروم شد اما پس از اعتراض، کمیته المپیک با مشارکت وی در مسابقه ۱۰۰ متر موافقت کرد.
 
افیموآ پس از ورود به سالن شنا، از سوی تماشاگران حاضر هو شد و با وجود کسب مقام دومی، در حال گریه از سالن خارج شد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس