تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] همزمان با بزرگداشت هفته‌دولت در شهرستان خوی، ۲۹ باب خانه بهداشت روستایی به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوی، منصور محمودزاده در آیین افتتاح این خانه‌های بهداشت که با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولان و اعضای شورای اداری انجام گرفت، کاهش هزینه‌های بهداشت و درمان مردم را سیاست اصلی دولت […]

[ad_1]

همزمان با بزرگداشت هفته‌دولت در شهرستان خوی، ۲۹ باب خانه بهداشت روستایی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوی، منصور محمودزاده در آیین افتتاح این خانه‌های بهداشت که با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولان و اعضای شورای اداری انجام گرفت، کاهش هزینه‌های بهداشت و درمان مردم را سیاست اصلی دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اظهار کرد: وجه اصلی و کار ویژه دولت روحانی بر مبنای کاهش مخارج هزینه‌های بهداشت و درمان و عمل مردم در بیمارستان‌های و مراکز بهداشتی دولتی است و بر این مبنا در این سه سال عمل شده است.


رئیس شبکه بهداشت و درمان خوی افزود:  ۲۹ باب خانه بهداشت که امروز  شاهد افتتاحش هستیم اکثراً در مناطق صعب العبور و دورافتاده روستایی ساخته شده است.


محمودزاده بیان کرد: برای احداث این خانه‌های بهداشت مبلغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تمان هزینه شده و احداث آنها را سپاه خوی به عهده گرفت که در مهلت تعیین شده به بهره برداری رساند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس