تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی از انجام ۲۸ عملیات رهایی گروگان و برخورد با گروهک‌های تروریستی در کشور از سال ۹۳ تا کنون خبرداد و گفت: به جز مورد کرمانشاه، یگان ویژه برخورد دیگری با داعش نداشته است. به گزارش ایلنا، سردار حسن کرمی حفظ و تامین امنیت در داخل کشور، مقابله با جریان‌های […]

[ad_1]

فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی از انجام ۲۸ عملیات رهایی گروگان و برخورد با گروهک‌های تروریستی در کشور از سال ۹۳ تا کنون خبرداد و گفت: به جز مورد کرمانشاه، یگان ویژه برخورد دیگری با داعش نداشته است.

به گزارش ایلنا، سردار حسن کرمی حفظ و تامین امنیت در داخل کشور، مقابله با جریان‌های تروریستی، مقابله با اغتشاش‌ها و نیز عملیات‌های دفاع شهری و مردم یاری را از مأموریت‌های اصلی یگان ویژه ناجا نام برد.


این مقام ارشد یگان ویژه ناجا به پنج عملیات برخورد با اشرار و گروهک‌های تروریستی توسط واحد نوپو یگان ویژه در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: یک مورد از عملیات‌ها در سمیرم اصفهان بود که فرد سابقه‌دار و دارای جرایم مختلف توسط واحد نوپو شناسایی و به هلاکت رسید.


او با بیان اینکه در عملیات دیگری، با یک شرور در فسا برخورد شد، ادامه داد: آخرین عملیات مربوط به واحد نوپو در استان کرمانشاه بود که سه نفر از اعضای گروهک تروریستی داعش که مجهز به جلیقه انفجاری و سلاح بودند، توسط این واحد به هلاکت رسیدند.


سردار کرمی از انجام ۲۸ عملیات رهایی گروگان و برخورد با گروهک‌های تروریستی در کشورتوسط یگان ویژه از سال ۹۳ تا کنون خبرداد و گفت: به جز مورد کرمانشاه، یگان ویژه برخورد دیگری با داعش نداشته است.


فرمانده یگان ویژه ناجا از واحد نوپو به عنوان بهترین یگان رهایی گروگان در خاورمیانه و حتی سطح جهان نام برد و ادامه داد: در بسیاری از عملیات‌های رهایی گروگان که در جهان رخ می‌دهد شاهد این هستیم که برخی از افراد عادی دچار آسیب شده یا به گروگان صدمه می‌رسد اما در کشور ما از سال ۹۳ تاکنون هیچ عملیاتی نبوده که یگان ویژه در آن باشد و به گروگان یا افراد عادی نیز صدمه برسد، در مواردی گروگانگیر به هلاکت رسیده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس