تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : سرپرست اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در کل کشور ۲۸۴ مجموعه ورزشی کارگری وجود دارد که از این تعداد تنها ۱۵۶ مجموعه از امکانات رفاهی و تفریحی مجهز می باشند. جواد رمضی روز شنبه در گفت و […]

[ad_1]

اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

کارگری

سرپرست اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در کل کشور ۲۸۴ مجموعه ورزشی کارگری وجود دارد که از این تعداد تنها ۱۵۶ مجموعه از امکانات رفاهی و تفریحی مجهز می باشند.

جواد رمضی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز گفت:در کل کشور ۲۸۴ مجموعه ورزشی کارگری وجود دارد که از این تعداد تنها ۱۵۶ مجموعه از امکانات رفاهی و تفریحی مجهز می باشند که این تعداد مجموعه ورزشی توانسته تا حدودی نیاز کارگران ورزشکار را برآورده کند.
وی افزود : ۱۵۶مجموعه ورزشی از امکاناتی نظیر استخر، سونا و جکوزی، سالن های چند منظوره و زمین های مجهز فوتبال و فوتسال بهره مند می باشند.
به گفته سرپرست اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال حاضر ۵۰۰ هزار ورزشکار کارگری در کشور به فعالیت ورزشی می پردازند که از این تعداد ورزشکار، سه هزار و ۵۰۰ کارگر به صورت حرفه ای و قهرمانی ورزش می کنند.
وی گفت: هم اکنون ۲۸ انجمن ورزشی کارگری زیر نظر این اداره کل و فدراسیون ورزش کارگری در سطح کشور فعال هستند.

*پنج ایستگاه سلامت کارگری تا پایان سال در کشور
سرپرست اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اولین ایستگاه سلامت چندی پیش در مجموعه ورزشی کارگران به بهره برداری رسید که این اداره کل در نظر دارد تا پایان سال پنج ایستگاه تست سلامت کارگری را در کشور ایجاد کند.
وی با بیان اینکه راه اندازی هر ایستگاه تست سلامت کارگری ۹۰میلیون ریال هزینه در برخواهد داشت افزود: در نظر است ایستگاههای سلامت در استانهای تهران، قم، قزوین، گیلان و کرمان راه اندازی می شود.
۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس