تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کارگروه انتقال محکومین جمهوری اسلامی ایران از انتقال ۲۲ نفر از محکومان ایرانی از کشور جمهوری آذربایجان به کشورمان در آستانه عید قربان خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری محمود عباسی، رئیس کارگروه انتقال محکومین جمهوری اسلامی ایران و معاون حقوق بشر و امور بین الملل […]

[ad_1]

رئیس کارگروه انتقال محکومین جمهوری اسلامی ایران از انتقال ۲۲ نفر از محکومان ایرانی از کشور جمهوری آذربایجان به کشورمان در آستانه عید قربان خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری محمود عباسی، رئیس کارگروه انتقال محکومین جمهوری اسلامی ایران و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: در آستانه عید سعید قربان و در چهارچوب همکاری های دو جانبه وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران و وزارت دادگستری جمهوری آذربایجان ۲۲ نفر از محکومان ایرانی از جمهوری آذربایجان به کشور منتقل شدند.

او تاکید کرد: با تلاش های دفتر همکاری های بین المللی این معاونت و رایزنی های صورت گرفته با وزارت دادگستری جمهوری آذربایجان، محکومان زندانی ایرانی به کشور منتقل و انتظار می رود در آینده ای نزدیک تعدادزیادی از محکومان دیگر کشورها به کشور متبوعشان منتقل شوند.

عباسی در خصوص اتهام این محکومان گفت: اکثر قریب به اتفاق این محکومان به اتهام قاچاق مواد مخدر تحت تعقیب قرار گرفته اند.

او ادامه داد: به منظور پیشگیری از وقوع اینگونه جرایم با هماهنگی و همکاری معاونت حقوق بشر و امور بین الملل و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، آموزش قوانین و مقررات کشورهای مقصد گردشگران ایرانی در دستور کار این معاونت و سازمان مزبور است چه برخی از این محکومان از قاچاق بودن داروهای مخدر و حمل آن که در کشور های آسیای میانه با مجازات های سنگین همراه است بی اطلاع اند و انتظار می رود با فرهنگ سازی و آموزش قوانین و مقررات برای گردشگران بتوانیم از وقوع اینگونه جرایم پیشگیری کنیم.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس