تاریخ انتشار: ۲۶ خرد ۱۳۹۵

– جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: محموله ۲۲ تنی قاچاق برنج خارجی به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در شهرستان دلیجان کشف شد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ یوسف سپهوند افزود: در راستای تشدید کنترل محورهای ارتباطی استان، ماموران انتظامی دلیجان یک دستگاه کامیون کشنده حامل کالای قاچاق را در یکی از محورهای اصلی این شهرستان شناسایی کردند.
وی اظهارکرد: با هوشیاری ماموران پلیس، کامیون یادشده متوقف و پس از بازرسی ، محموله برنج قاچاق کشف شد.
سرهنگ سپهوند، بیان کرد: در ادامه تحقیقات پلیس، مشخص شد محموله توقیف شده از یکی از شهرهای جنوبی کشور به مقصد مرکز کشور بارگیری شده و راننده آن به علت نداشتن مدارک گمرکی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با ۴۵ هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی واقع شده است.

*** سارق محتویات خودرو در خمین دستگیر شد
فرمانده انتظامی خمین گفت: با تلاش ماموران انتظامی سارق محتویات خودرو دستگیر و به پنج فقره سرقت اعتراف کرد.
به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمد علی گودرزی فرمانده افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در این شهرستان و شکایت شماری از شهروندان در این زمینه، موضوع به صورت ویژه در دستور کارپلیس قرار گرفت.
وی اظهار کرد: در راستای تحقیقات گسترده پلیس، سارق سابقه دار شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
این مقام انتظامی شهرستان خمین بیان کرد: سارق در بازجویی های صورت گرفته به پنج فقره سرقت محتویات خودرو در خمین اعترافکرده است و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
شهرستان خمین در جنوب استان مرکزی ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۲۷۷/۶۱۹۹/۶۰۱۳/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس