تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] استاندار مازندران گفت: از شهریورماه سال ۹۲ تاکنون بیش از چهار هزار و ۸۰۵ طرح و پروژه بااعتبار سه هزار و ۸۳۲ میلیارد تومان در استان بهره‌برداری شده است.  به گزارش ایلنا، ربیع فلاح جلودار در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، خاطر نشان ساخت: هفته دولت امسال ۷۷۹ […]

[ad_1]

استاندار مازندران گفت: از شهریورماه سال ۹۲ تاکنون بیش از چهار هزار و ۸۰۵ طرح و پروژه بااعتبار سه هزار و ۸۳۲ میلیارد تومان در استان بهره‌برداری شده است.


 به گزارش ایلنا، ربیع فلاح جلودار در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، خاطر نشان ساخت: هفته دولت امسال ۷۷۹ پروژه بااعتبار ۶۲۲ میلیارد تمان در استان به بهره‌برداری خواهد رسید که در بخش‌های مختلف تولیدی، کشاورزی، عمرانی و شهری و روستایی خواهد بود.


وی تصریح کرد:در این مدت ۴۳۷ میلیارد تومان از سوی دولت به‌عنوان ارزش‌افزوده به‌عنوان سهمیه قیر برای آسفالت راههای روستایی تخصیص داده‌شده است.


فلاح با بیان اینکه  اجرای طرح تحول نظام سلامت به عنوان شاخص ترین فعالیت های سه ساله دولت تدبیر وامید است گفت : با اقدامات صورت گرفته تحولات عظیم ساختاری و خدماتی در بیمارستان های دولتی مازندران برای ارایه خدمات به مردم ایجاد شده است.


استاندار مازندران افزود:در این راستا ۵۰۰ هزار نفر از اقشار کم‌درآمد در استان مازندران تحت پوشش بیمه قرارگرفته‌اند.


فلاح گفت : بیش از ۲۰۰ واحدصنعتی مازندران از تسهیلات بسته حمایتی واحدهای صنعتی برخوردار می شوند که با این تسهیلات دو هزار و ۲۰۰ شغل ایجاد می شود.


فلاح جلودار  در قسمت دیگری از سخنان خود به مهار تورم از سوی دولت کاهش نرخ تورم را در طول قرن اخیر بی‌سابقه دانست و گفت: در حال حاضر رقم تورم به ۸.۳ درصد رسیده و تک‌رقمی شده است، همچنین در سال ۹۲ سهم استان از درآمد ناخالص ملی تا پایان سال ۹۲ به بیش از چهار درصد رسیده و سرانه درآمد در ۹۴ به ۲۲ میلیون تومان رسیده است.


وی به پایین آمدن نرخ بیکاری در مازندران اشاره کرد و افزود : نرخ بیکاری ۱۲ و یک دهم درصد سال گذشته در بهارامسال به ۹ و هشت دهم درصد کاهش یافته است .


نماینده عالی دولت در مازندران تصریح کرد:رکود اقتصادی و مشکلات اقتصادی در استان وجود دارد اما با این شرایط از سال ۹۲ تاکنون ۴ هزار و ۸۰۵ طرح در مازندران با اعتبار ۳ هزار و ۸۳۲ میلیارد تومان اجرا شده است.


 


 


 


 


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس