تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] راننده یک دستگاه خودروی وانت پیکان در بابل پس از برخورد خودرو با گارد ریل و وقوع آتش سوزی در آن، جان باخت . این تصادف عصر شامگاه یکشنبه در جاده گنج افروز شهرستان بابل در حوالی روستای ‘ طلوت ‘ رخ داد. رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل امشب به خبرنگار […]

[ad_1]

راننده یک دستگاه خودروی وانت پیکان در بابل پس از برخورد خودرو با گارد ریل و وقوع آتش سوزی در آن، جان باخت .

این تصادف عصر شامگاه یکشنبه در جاده گنج افروز شهرستان بابل در حوالی روستای ‘ طلوت ‘ رخ داد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل امشب به خبرنگار ایرنا گفت که شاهدان عینی این تصادف را به مرکز فرماندهی اورژانس ۱۱۵ اطلاع دادند و بلافاصله تکنسین های پایگاه هلیدشت به محل حادثه اعزام شدند.

احمد محمدپور افزود: در این حادثه راننده ۴۳ ساله بعد از برخورد خودرو با گاردریل بتنی و آتش گرفتن آن به علت شدت جراحات وارده و خون ریزی شدید و همچنین سوختگی زیاد در دم جان باخت و هنگام حضور تکنسین ها در صحنه فاقد علائم حیاتی بود .

وی ادامه داد : خودرو همچنین یک سرنشین جوان ۱۹ ساله هم داشت که دچار آسیب ناشی از شدت تصادف و سوختگی شد.

محمدپور میزان سوختگی این جوان را ۲۵ درصد اعلام کرد و گفت که بعد از اقدامات پزشکی اولیه در صحنه ، به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شده است.

جاده گنج افروز به بابلکنار یکی از جاده های پرخطر و حادثه خیز است که به طور میانگین هر هفته شاهد دستکم دو فقره تصادف است که گاهی به مرگ رانندگان و سرنشینان منجر می شود.

نصب گاردیل در این جاده به خاطر تصادف های زیادی که در سال های گذشته داشت از پارسال در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی مازندران قرار گرفت و هنوز به پایان نرسیده است .

یکی از دلایل تصادف در این جاده رانش زمین و نبود شانه خاکی است که سبب می شود تا در بسیاری از تصادف ها ، خودروها وارد حریم خانه ها و مغازه های حاشیه شده و حتی با در و دیوار موجود برخورد کنند.

شهرستان ۵۲۰ هزار نفری بابل دارای شش بخش و هفت شهر است .

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس