تاریخ انتشار: ۲۷ ارد ۱۳۹۵

– مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال گذشته یک هزارو ۸۹۳ تماس با سامانه ۱۲۳ اورژانس اجتماعی در این استان انجام شد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
محمد محمدی قیداری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته ۷۱۷ نفر برای دریافت خدمات مشاوره و مددکاری به مرکز مداخله در بحران های اجتماعی اورژانس اجتماعی زنجان مراجعه کردند.
وی ادامه داد: سال گذشته بخش خدمات سیار اورژانس اجتماعی زنجان به منظور ارائه خدمات مشاوره ای و مددکاری، ۶۲۸ مورد مداخله برای حل آسیب های اجتماعی در سطح این استان انجام داد.
محمدی قیداری به وجود شش هزار پرونده در معاونت اجتماعی اداره کل بهزیستی استان زنجان اشاره کرد و افزود: چهار هزار و ۶۷۸ مورد از این پرونده ها متعلق به زنان سرپرست خانوار است که دو هزار و ۱۱۲ نفر از آنان از بهزیستی مستمری ماهیانه دریافت می کنند.
وی از توانمند سازی ۲۲۵ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی طی سال گذشته در زنجان خبر داد و اضافه کرد: هم اکنون ۷۰۶ دانشجو در سطح این استان تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
محمدی قیداری به همکاری اداره کل بهزیستی استان زنجان با ۶۱۷ مرکز فرهنگی، اجتماعی در سطح این استان خبرداد و اظهار کرد: در زمان حاضر سیاست بهزیستی حرکت از دولت محوری به سمت ملت محوری است و بر خانواده محور شدن ارائه خدمات به مددجویان به جای مرکز محوری متمرکز است.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه در زمان حاضر ۱۸ هزار و ۹۲۵ معلول در این استان تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند،گفت: هم اکنون چهار هزار و ۸۲۴ نفر از معلولان در استان مستمری ماهانه از بهزیستی دریافت می کنند.
۷۳۱۲/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس