تاریخ انتشار: ۱۸ خرد ۱۳۹۵

– رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میاندوآب گفت: در ماه مبارک رمضان ۱۸۰ نفر از روحانیان به مساجد شهری و روستائی این شهرستان اعزام خواهند شد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
حجت الاسلام علی اعتمادی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور بهره مندی هر چه بیشتر اقشار مختلف از فیوضات ماه مبارک رمضان این تعداد مبلغ به مساجد مختلف شهر و روستاها اعزام می شوند.
وی گفت: با هماهنگی های به عمل آمده این روحانیان و مبلغان دینی از مراکز تبلیغی، دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، سازمان اوقاف و امور خیریه، روحانیان طرح هجرت و حوزه های علمیه جذب شده و برای ترویج شعائر اسلامی در این ماه مبارک در مساجد شهری و روستائی حضور می یابند.
اعتمادی اضافه کرد: در طول ماه مبارک رمضان در ۶۰ باب مسجد شهری و بیش از ۱۷۰ مسجد روستائی این شهرستان کار تبلیغ و بیان احکام دین انجام خواهد شد.
وی اظهار کرد: در اولین روز از ماه رمضان همایش طلایه داران تبلیغ برگزار می شود و در آن ضمن توجیه مبلغان، نکات اخلاقی تبلیغ، وظایف مبلغ و اهمیت توصیه به اقامه نماز جماعت و عمل به فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر و توضیحاتی در رابطه با معضلات اجتماعی به مبلغان ارائه می شود.
حجت الاسلام علی اعتمادی گفت: آیین جمع خوانی قرآن کریم در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب و ۳۰ مسجد شهری و روستائی با عنوان برنامه ظهرگاهی، برگزاری کلاس های آموزش قرآن کریم و احکام، پاسخ به سئوالات شرعی و پرداختن به امر اهمیت زکات از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان در شهرستان میاندوآب خواهد بود.
شهرستان میاندوآب با بیش از ۲۶۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
۶۱۸۵/۱۹۰۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس