تاریخ انتشار: ۰۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]   انفجار خط لوله پلی‌اتیلن در پلدختر ۱۶ زخمی برجا گذاشت. رئیس شبکه بهداشت شهرستان پلدختر گفت: در اثر انفجار لوله خوراک پتروشیمی از سمت جنوب به غرب کشور در منطقه «پران‌پرویز» پلدختر، ۱۶ نفر دچار سوختگی و زخمی شدند.  به گزارش خبرگزاری فارس ناصر بابایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار این خبرگزاری […]

[ad_1]

  انفجار خط لوله پلی‌اتیلن در پلدختر ۱۶ زخمی برجا گذاشت.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان پلدختر گفت: در اثر انفجار لوله خوراک پتروشیمی از سمت جنوب به غرب کشور در منطقه «پران‌پرویز» پلدختر، ۱۶ نفر دچار سوختگی و زخمی شدند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس ناصر بابایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار این خبرگزاری در خرم‌آباد، اظهار داشت:‌ در حادثه عصر امروز و انفجار خط لوله خوراک پتروشیمی در منطقه پلدختر ۱۶ نفر دچار سوختگی شدند.
 
وی ادامه داد: از این تعداد دو نفر زن و بقیه مرد هستند که بیشتر آنها از کارگران شرکت پلی‌اتیلن و اهالی روستای پران‌پرویز پلدختر هستند.
 
رئیس شبکه بهداشت شهرستان پلدختر اضافه کرد: میزان سوختگی این افراد بین ۵ تا ۲۵ درصد از ناحیه پا،‌ دست، شکم و سینه هستند.
 
این مسئول بیان کرد: یکی از مجروحان از ناحیه پا دچار شکستگی شده که به علت نداشتن پزشک ارتوپدی به مرکز استان اعزام می‌شود.
 
بابایی یادآور شد: یکی دیگر از این افراد به علت سوختگی نسبتاً شدید به مرکز استان اعزام و مابقی در بیمارستان پلدختر بستری شده‌اند.
 
لازم به ذکر است؛ خط  لوله خوراک پتروشیمی جنوب به  غرب ساعت ۱۶ عصر امروز دچار انفجار و هنوز آتش‌سوزی در این منطقه ادامه دارد.
 
براساس این گزارش، علت این حادثه هنوز مشخص نیست و در دست بررسی است.

آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس