تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بر همین اساس اعزام تمامی تیم‌های امداد و نجات به همراه ست های نجات از سوی هلال احمر استان مربوطه در دستور کار قرار گرفت. واژگونی اتوبوس در جاده چالوس ۱۴ کشته بر جای گذاشت. سید مصطفی مرتضوی سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفت‌وگو با ایسنا گفت: ساعت  ٠٣:٢۵ بامداد امروز واژگونی اتوبوس […]

[ad_1]

بر همین اساس اعزام تمامی تیم‌های امداد و نجات به همراه ست های نجات از سوی هلال احمر استان مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

واژگونی اتوبوس در جاده چالوس ۱۴ کشته بر جای گذاشت.

سید مصطفی مرتضوی سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفت‌وگو با ایسنا گفت: ساعت  ٠٣:٢۵ بامداد امروز واژگونی اتوبوس و برخورد با تیر برق در استان البرز- مسیر کرج به چالوس (نرسیده به تونل کندوان  ) گزارش شد.

وی افزود: بر همین اساس اعزام تمامی تیم‌های امداد و نجات به همراه ست های نجات از سوی هلال احمر استان مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

مرتضوی با بیان اینکه گزارش تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود، افزود: متاسفانه در این حادثه ۱۴ تن جان باختند و  ۱۴ تن دیگر مصدوم شدند که ۱۳ تن از مصدومان جهت دریافت خدمات لازم به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی همچنین به حادثه جاده ای تصادف پژو ۴۰۵ با تندر ۹۰ در اول مرداد ماه اشاره کرد و گفت: این حادثه در آذربایجان غربی-پیرانشهر-سه راهی جلدیان اتفاق افتاد و متاسفانه در این حادثه ۳تن مصدوم شده و ۳ تن نیز جان خود را از دست دادند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس