تاریخ انتشار: ۱۰ خرد ۱۳۹۵

– شهردار ارومیه گفت: همزمان با سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی، ۱۶ پروژه عمرانی و فرهنگی شهرداری ارومیه کلنگ زنی و افتتاح می شود که از این تعداد ۱۴ پروژه افتتاحی بوده و دو پروژه کلنگ زنی است.

محمد حضرت پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتبار اجرای ۱۴ پروژه افتتاحی شهرداری ارومیه در سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی، دو هزار و چهار میلیارد ریال برآورد می شود.
وی اظهار کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدلر کورپوسی، طرح سیستم هوشمند اشتراک دوچرخه، فاز نهایی احداث رسوب گیری گلشهر یک، پروژه های فناوری اطلاعات شهرداری، احداث پارک ولایت به مساحت هفت هکتار، احداث و تجهیز فرهنگسرای محلات و تجهیز چهار مورد کتابخانه در سطح شهر از جمله این طرح های افتتاحی است.
وی اضافه کرد: علاوه بر این طرح ها، آسفالت معابر خاکی در سطح شهر به میزان ۴۴۲ هزار و ۱۱۶ متر مربع، پیاده روسازی سطح شهر به میزان ۸۳ هزار و ۶۹۷ متر مربع و پروژه های مبلمان شهری، زیباسازی و فرهنگی شهری از جمله پروژه های افتتاحی در شهر ارومیه است.
شهردار ارومیه ادامه داد: فردا (دوشنبه) همزمان با سفر رئیس جمهوری، عملیات اجرایی پروژه تراموای شهری با اعتبار بالغ بر چهار هزار میلیارد ریال آغاز می شود.
حضرت پور گفت: این پروژه شامل مسیر خیابان های بهداری – کاشانی – امام خمینی(ره) و پایانه مسافربری شهر ارومیه و نیز مسیر فلکه تخم مرغی – فلکه مدرس – خیابان امینی – فلکه جیران تا پایانه مسافربری ارومیه است.
وی افزود: کارخانه تولید برق از زباله های شهری ارومیه نیز دیگر پروژه ای است که کلنگ احداث آن با پیش بینی اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به زمین زده می شود.
به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، آذربایجان غربی دوشنبه و سه شنبه دهم و یازدهم خردادماه میزبان رئیس جمهوری و هیات دولت است.
۸۱۳۷/۱۹۰۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس