تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هرچند دقایقی پیش یکی از خبرگزاری‌ها خبر داد که امحای بنزها و پورشه‌های قاچاق به دلایل نامعلومی منتفی شده اما مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این خبر را رد کرده است. به گزارش اقتصادنیوز، هرچند دقایقی پیش یکی از خبرگزاری‌ها خبر داد که امحای بنزها و پورشه‌های قاچاق […]

[ad_1]


هرچند دقایقی پیش یکی از خبرگزاری‌ها خبر داد که امحای بنزها و پورشه‌های قاچاق به دلایل نامعلومی منتفی شده اما مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این خبر را رد کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، هرچند دقایقی پیش یکی از خبرگزاری‌ها خبر داد که امحای بنزها و پورشه‌های قاچاق به دلایل نامعلومی منتفی شده است اما  مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این خبر را رد کرده است. بدین ترتیب فردا ۱۳ بنز و پورشه قاچاق به ارزش ۱۴ میلیارد تومان امحاء می‌شوند.

پیش از این سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره امحای ۱۳ خودروی لوکس قاچاق عنوان کرده بود:امکان صادرات مجدد این خودروها وجود ندارد و براساس قانون، توزیع آنها هم در بازار داخلی امکان‌پذیر نیست. مشروح آن خبر را در اینجا می‌توانید بخوانید.

ساعت ۱۲ و ۳۷ دقیقه امروز تسنیم گزارش داد: «در حالی که حکم این پرونده قطعی شده بود و هیچ مانعی برای امحای این خودروهای قاچاق وجود نداشت، ساعتی پیش اعلام شد که امحای این خودروها به دلایل نامعلومی منتفی شده است.»

اما دقایقی بعد مهر نوشت: یک مقام مسئول در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز لغو امحای ۱۳ خودروی لوکس را تکذیب کرد و گفت: خودروهای قاچاق فردا حتما امحا می‌شوند.محسن قائمی‌نسب با اشاره به اخباری مبنی بر لغو امحاء ۱۳ خودروی لوکس پورشه بنز که قرار بود فردا چهارشنبه انجام شود، گفت: امحاء خودروها ملغی نشده و فردا حتما انجام خواهد شد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس