تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] از بین بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس که در دربی ۸۲ در ترکیب این تیم‌ها به میدان رفتند، ۱۲ بازیکن دیگر در دربی ۸۳ حضور ندارند. به گزارش ایسکانیوز، دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر در حالی مقابل هم به میدان می‌روند که نسبت به دربی۸۲ تغییرات زیادی […]

[ad_1]

از بین بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس که در دربی ۸۲ در ترکیب این تیم‌ها به میدان رفتند، ۱۲ بازیکن دیگر در دربی ۸۳ حضور ندارند.

به گزارش ایسکانیوز، دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر در حالی مقابل هم به میدان می‌روند که نسبت به دربی۸۲ تغییرات زیادی داشته‌اند.

از بین بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که در آخرین دربی در ترکیب پرسپولیس به میدان رفتند، ۶ بازیکن از این تیم رفتند.

سوشا مکانی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، مهرداد کفشگری، بابک حاتمی و جری بنسون بازیکنانی هستند که در دربی ۸۲ به عنوان بازیکن اصلی یا تعویضی برای پرسپولیس به میدان رفتند، ولی در فصل جدید جایی در بین سرخپوشان ندارند.

از طرفی دیگرتیم استقلال هم وضعیت مشابهی دارد و ۶ بازیکن آخرین دربی خود را در فصل جدید در اختیار ندارد.

میلاد فخرالدینی، حنیف عمران‌زاده، محمدرضا خرسندنیا، عادل شیحی، آرش‌برهانی و سجاد شهباززاده بازیکنانی هستند که در آخرین دربی در ترکیب استقلال حضور داشتند ولی در فصل جدید جایی در بین آبی پوشان ندارند.

بدین ترتیب، از بین ۲۲ بازیکن اصلی و ۶ بازیکن تعویضی دو تیم یعنی در مجموع ۲۸ بازیکن دربی ۸۲، ۱۲ بازیکن از این دو تیم جدا شده‌اند که می‌تواند در نوع خود آمار جالبی باشد.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس