تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”محمد هوشنگی”در تشریح این خبر گفت:روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر آتش سوزی در یکی از روستاهای شهرستان فردوس بلافاصله مأموران انتظامی و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود:مأموران با حضور در صحنه بلافاصله اقدامات انتظامی خود را به […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”محمد هوشنگی”در تشریح این خبر گفت:روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر آتش سوزی در یکی از روستاهای شهرستان فردوس بلافاصله مأموران انتظامی و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.


وی افزود:مأموران با حضور در صحنه بلافاصله اقدامات انتظامی خود را به کار گرفتند و با همکاری مأموران آتش نشانی شعله های حریق را خاموش کردند.


سرهنگ هوشنگی تصریح کرد: در این سانحه تعداد ۱۲۴ اصله درخت گردو ، بید-سپیدار و سنجد به دلیل نامعلومی در شعله های آتش سوخت که علت دقیق حادثه در دست بررسی است.


وی تصریح کرد:با توجه به این که خشکسالی های اخیر باعث خشک شدن درختان شده و مهار کردن شعله های حریق کار بسیار دشواری است و خسارت جبران ناپذیری را به بار می آورد لذا این مهم می طلبد تا کشاورزان و دامداران با رعایت نکات ایمنی از وقوع چنین حوادثی پیشگیری کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس