تاریخ انتشار: ۲۸ ارد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به جدیت نیروی انتظامی در برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا، گفت: در همین راستا در یک هفته گذشته با اجرای طرح های مختلف ، ۱۱۵ متهم قاچاق کالا در استان دستگیر شدند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، سردار عزیزالله ملکی دوشنبه اظهار داشت: در این مدت انواع کالای قاچاق از قبیل ۴۸۱دستگاه لوازم برقی،سه میلیون نخ سیگار،۱۴هزار و ۷۰۵ ثوب البسه، انواع مواد غذایی و خشکبار، چهار هزار و ۸۵۰ قلم داروی نیروزا و شش هزار قوطی نوشابه انرژی زا و برخی موارد دیگر کشف شد.
وی با بیان اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده ۱۳۰ میلیارد ریال برآورد شده، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی علاوه بر کشف کالاهای قاچاق در این مدت موفق به توقیف ۷۴ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتورسیکلت حامل و فعال در امر قاچاق کالا شده است.
فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه بیشتر کالاهای قاچاق از مبادی قانونی وارد می شوند و از خلأهای قانونی استفاده می کنند، گفت: تحقق شعار امسال که اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است و همچنین رفع ریشه ای پدیده قاچاق نیازمند همت جمعی می باشد و جز با مشارکت ، همکاری و همدلی مردم و مسئولان تحقق این امر غیرممکن است.
سردار ملکی تاکید کرد: طرح های مقابله ای پلیس با قاچاقچیان به صورت مستمر ادامه دارد و شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
سال گذشته هفت هزار میلیارد ریال کالای قاچاق توسط پلیس هرمزگان کشف شد.
۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس