تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۴
اشرفی‌اصفهانی پس از ثبت‌نام در انتخابات:

ما معتقدیم در حال حاضر مشکل بیکاری و اشتغال و تورم وجود دارد و مجلس دهم باید اولویت خود را رفع بیکاری و اشتغال و توجه به مسکن مردم قرار دهد.

به گزارش “گذارخبر” حجت‌الاسلام محمد اشرفی‌ اصفهانی پس از ثبت نام با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه من دوره اول خبرگان رهبری شرکت کرده‌ام و هم‌اکنون نیز به اصرار علمای کرمانشاه آمده‌ام٬ گفت: برای انتخابات مجلس هم به عنوان کاندیداهای اصلاح‌طلب ثبت‌نام کردم.

وی افزود: ما معتقدیم در حال حاضر مشکل بیکاری و اشتغال و تورم وجود دارد و مجلس دهم باید اولویت خود را رفع بیکاری و اشتغال و توجه به مسکن مردم قرار دهد.

رئیس هیات رسیدگی به تخلفات اداری در نهاد ریاست جمهوری گفت: کل پرونده‌هایی که در دست ماست٬ مربوط به دولت‌های نهم و دهم است و از دولت کنونی پرونده‌ای برای ما نیامده است. ما ۱۱۰۰ پرونده در دست بررسی داریم که به ۳۰۰ مورد آن رسیدگی شده و رای قطعی داده شده و ۸۰۰ پرونده نیز در حال رسیدگی است.

اشرفی‌اصفهانی ادامه داد: در مورد پرونده شکایت از رسایی ما از حق خود دفاع می‌کنیم و رای را دوباره به دیوان فرستاده‌ایم. رای ما قطعی است و دیوان نمی‌تواند آن را بشکند٬ مگر آنکه در دادگاه دادگاه هم عرض مورد بررسی قرار گیرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس