تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴

سه بازیکن از بارسلونا و ۵ بازیکن از یوونتوس، به عنوان قهرمان و نایب قهرمان دوره گذشته چمپیونزلیگ، در میان ۱۰ نامزد بهترین بازیکن سال اروپا از نگاه یوفا قرار دارند. به گزارش “ورزش سه”، روزنامه نگاران و کارشناسان معتبر ۵۴ کشور عضو یوفا، قرار است بهترین بازیکن سال اروپا را انتخاب کنند. برنده نهایی […]

سه بازیکن از بارسلونا و ۵ بازیکن از یوونتوس، به عنوان قهرمان و نایب قهرمان دوره گذشته چمپیونزلیگ، در میان ۱۰ نامزد بهترین بازیکن سال اروپا از نگاه یوفا قرار دارند.

فوتبال

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه نگاران و کارشناسان معتبر ۵۴ کشور عضو یوفا، قرار است بهترین بازیکن سال اروپا را انتخاب کنند. برنده نهایی روز ۲۸ آگوست اعلام خواهد شد. نام ۱۰بازیکن امروز از سوی یوفا اعلام شد که یوونتوس با ۵ نماینده رکورددار است: بوفون، پیرلو، ته وز، ویدال و پوگبا. البته از این ۵ نفر، پیرلو و ته وز دیگر در یوونتوس حضور ندارند و فصل جدید را به ترتیب در نیویورک سیتی و بوکاجونیورز توپ خواهند زد.

بارسلونا به عنوان قهرمان اروپا هم سه نماینده دارد: مسی، نیمار و سوارز. دو بازیکن باقیمانده نیز رونالدو از رئال و هازارد از چلسی هستند. قرار است روز ۱۲ آگوست، سه بازیکن نهایی اعلام شوند. هر کارشناس می تواند ۵ بازیکن را انتخاب کند و نفر اول در لیست او صاحب ۵ امتیاز خواهد شد. نفرات دوم و سوم نیز  ۴ و ۳ امتیاز کسب می کنند.
در ۴ دوره قبلی به ترتیب رونالدو، ریبری، اینیستا و مسی به عنوان نفر برتر شناخته شده اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس