تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از پرداخت مستمری به ۴۳ هزار و ۷۲۰ معلول تهرانی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان محمدرضا اسدی گفت: در حال حاضر ۱۵۰هزار معلول تحت پوشش خدمات بهزیستی استان تهران قرار داشته که از این تعداد ۴۳ هزار و ۷۲۰ نفرشان مستمری دریافت می […]

[ad_1]

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از پرداخت مستمری به ۴۳ هزار و ۷۲۰ معلول تهرانی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان محمدرضا اسدی گفت: در حال حاضر ۱۵۰هزار معلول تحت پوشش خدمات بهزیستی استان تهران قرار داشته که از این تعداد ۴۳ هزار و ۷۲۰ نفرشان مستمری دریافت می کنند.

او افزود: علاوه بر مستمری پرداخت شده به معلولان، آنها مشمول خدمات توانبخشی سازمان بهزیستی تهران نیز می شوند.

معاون امورتوانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به وضعیت معلولان پشت نوبتی جهت دریافت خدمات از سازمان بهزیستی گفت: در حال حاضر ۱۰۶۱ نفر از معلولان تهرانی پشت نوبت خدمات سازمان بهزیستی قرار داشته و منتظر دریافت خدمات از این سازمان هستند.

اسدی در خصوص آخرین وضعیت طرح صدور کارت معلولیت گفت: از تعداد ۱۵۰ هزار معلول تهرانی هم اکنون ۴۳ هزار نفر کارت جدید معلولیت دریافت کرده و تعداد قابل توجهی از معلولان نیز حاضر به دریافت کارت های جدید معلولیت نشده اند.

او ادامه داد: افرادی که برای دریافت پلاک ویژه معلولان اقدام می کنند باید کارت جدید معلولیت دریافت کرده و بیشتر افرادی که در لیست جدید دریافت کارت قرار گرفته اند کسانی هستند که متقاضی دریافت پلاک ویژه معلولیت بوده اند.

معاون امورتوانبخشی بهزیستی استان تهران با بیان اینکه دریافت کارت های معلولیت اجباری نیست، گفت: معلولان برای دریافت کارت جدید معلولیت با اجبار مواجه نبوده و به همین خاطر آمار مراجعه کنندگان به سازمان بهزیستی جهت دریافت کارت های جدید محدود است.

اوتاکید کرد: زمانیکه فرد معلول برای دریافت کارت جدید اقدام کند باید تحت ویزیت پزشکان قرار گرفته و نوع معلولیت و شدت معلولیت آن مشخص شود.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس