تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری ،عباس آخوندی در حاشیه بهره برداری از ۱۰ کیلومتر مسیر دو بانده جاده هراز افزود: این محور یکی از مهمترین مسیرهای دسترسی به شمال کشور است که وزارت راه و شهرسازی برای تسهیل تردد هموطنان می خواهد ۱۰۰ کیلومتر از این محور را دوبانده کند. وی گفت: […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری ،عباس آخوندی در حاشیه بهره برداری از ۱۰ کیلومتر مسیر دو بانده جاده هراز افزود: این محور یکی از مهمترین مسیرهای دسترسی به شمال کشور است که وزارت راه و شهرسازی برای تسهیل تردد هموطنان می خواهد ۱۰۰ کیلومتر از این محور را دوبانده کند.


وی گفت: برای دوبانده کردن محور هراز، سه اولویت مهم در نظر گرفته شده است؛ اولویت نخست از «بایجان» تا آمل به طول ۶۲ کیلومتر و اولویت دوم از «لاسم» تا «بایجان» در منطقه آبشار به طول ۷٫۵ کیلومتر است که تا پایان امسال به بهره برداری کامل می رسد.


وزیر راه و شهرسازی، اولویت سوم را «دوبانده کردن این محور حدفاصل لاسم تا بایجان به طول ۲۹ کیلومتر» اعلام کرد و گفت: این محور اکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


۱۰ کیلومتر از باند دوم جاده هراز حدفاصل پل سیاه بیشه تا روستای «ناندل» صبح امروز (دوشنبه) با حضور «عباس آخوندی» وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.


این بخش از جاده هراز که شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل آن را با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریالی به سرانجام رسانده است از امروز به صورت دو بانده زیر بار ترافیک می رود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس