تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] صبح امروز به دنبال اشتباه مکان یابی، جلو یک مدرسه در منطقه ۵شهرداری تهران نیوجرسی گذاشته شد که در کمتر از یک ساعت مانع برداشته و با مسئول این اشتباه برخورد شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شهردار منطقه۵ در پی اشتباه در مکان یابی و قرار دادن نیوجرسی […]

[ad_1]

 مسئول  اجرای احکام منطقه 5 شهرداری تهران برکنار شد

صبح امروز به دنبال اشتباه مکان یابی، جلو یک مدرسه در منطقه ۵شهرداری تهران نیوجرسی گذاشته شد که در کمتر از یک ساعت مانع برداشته و با مسئول این اشتباه برخورد شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شهردار منطقه۵ در پی اشتباه در مکان یابی و قرار دادن نیوجرسی مقابل یک واحد آموزشی مسئول اجرای احکام منطقه را برکنار کرد.

لازم به ذکر است که این مشکل در کمتر از یک ساعت رفع شد، به طوری که همزمان با سایر دانش آموزان ، محصلان این واحد آموزشی نیز بر سر کلاس حاضر شدند.

شهرداری تهران همواره حامی مدارس بوده است و لحظه ای وقفه در امر تحصیل دانش آموزان را جایز نمی داند. به طوری که هر ساله در آستانه آغاز سال تحصیلی تمهیدات لازم را برای تسهیل و ایمنی تردد محصلان فراهم کرده و در زیباسازی و بهسازی فضای مدارس همکاری قابل توجهی با آموزش و پرورش دارد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس