تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان همدان از برخورد یک دستگاه اتوبوس با تیر برق و کشته شدن یک نفر و مجروح شدن هشت نفر از مسافران خبرداد. به گزارش ایسکانیوز، سرهنگ رضا عزیزی در این باره گفت: در ساعت ۴۰ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس که از تهران به سمت کرمانشاه در […]

[ad_1]

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان همدان از برخورد یک دستگاه اتوبوس با تیر برق و کشته شدن یک نفر و مجروح شدن هشت نفر از مسافران خبرداد.

به گزارش ایسکانیوز، سرهنگ رضا عزیزی در این باره گفت: در ساعت ۴۰ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس که از تهران به سمت کرمانشاه در حرکت بود در نزدیکی شهرستان فامنین و بالاتر از سه راهی اصله از مسیر خود خارج و با تیربرق حاشیه جاده برخورد کرد.

او افزود: در این حادثه یک نفر از مسافران در دم فوت و ۳۰ نفر دیگر مجروح که از این تعداد ۲۲ نفر که به صورت سطحی مصدوم شده بودند در محل حادثه توسط عوامل امدادی درمان و هشت نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی ماموران از دستگاه جی پی اس اتوبوس مشخص شد که خودرو هنگام تصادف دارای سرعت مجاز ۹۳ کیلومتر در ساعت بوده است ،تاکید کرد: کارشناسان علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود: با راه اندازی سامانه ۱۱۰۱۲۰ از ابتدای سال ۹۳ مسافران می توانند هر گونه تخلف راننده از قبیل خستگی و خواب آلودگی، صحبت با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن، نقص فنی خودرو و …. را با استفاده از برچسب های راهنما و پلاک نصب شده در داخل اتوبوس به سامانه ۱۱۰۱۲۰ پیامک کرده تا توسط اولین گشت پلیس راه به این خبر رسیدگی شود.

۱۰۵/۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس