تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس با شلیک گاز اشک‌آور برای متفرق کردن معترضان تلاش کرد و ۱۲ تن نیز بازداشت شدند. به گفته منابع بیمارستانی در این خشونت‌ها یک تن نیز کشته و هشت تن دیگر زخمی شدند که دو تن بر اثر اصابت گلوله بوده است. در جریان حمله معترضان پاکستانی به مراکز شبکه‌های تلویزیونی و درگیری […]

[ad_1]

پلیس با شلیک گاز اشک‌آور برای متفرق کردن معترضان تلاش کرد و ۱۲ تن نیز بازداشت شدند. به گفته منابع بیمارستانی در این خشونت‌ها یک تن نیز کشته و هشت تن دیگر زخمی شدند که دو تن بر اثر اصابت گلوله بوده است.

در جریان حمله معترضان پاکستانی به مراکز شبکه‌های تلویزیونی و درگیری با پلیس در شهر کراچی، یک تن کشته و هشت تن دیگر از جمله سه کارمند شبکه‌های تلویزیونی زخمی شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، حامیان جنبش «متحد قومی» این رسانه‌ها را به عدم پوشش اعتصاب غذای شش روزه در اعتراض به بازداشت اخیر اعضای حزب مذکور متهم کردند. پس از سخنرانی الطاف حسین، رهبر این گروه که در خودتبعیدی در لندن به سر می‌برد، معترضان به سمت دفاتر دو شبکه تلویزیونی حرکت کردند و سه خودرو را به آتش کشیدند.

به گفته نیروهای امنیتی، پلیس با شلیک گاز اشک‌آور برای متفرق کردن معترضان تلاش کرد و ۱۲ تن نیز بازداشت شدند. به گفته منابع بیمارستانی در این خشونت‌ها یک تن نیز کشته و هشت تن دیگر زخمی شدند که دو تن بر اثر اصابت گلوله بوده است.

جنبش متحد قومی سابقا هم درگیری خشونت‌بار و درگیری با پلیس و احزاب سیاسی رقیب در کراچی داشته است. پس از اعتراضات، نیروهای شبه‌دولتی که بر اوضاع کراچی نظارت دارند، به دفاتر این حزب حمله کرده و ۵ تن از رهبران و قانونگذاران آن را بازداشت کردند. نواز شریف، نخست‌وزیر پاکستان با محکوم کردن این خشونت‌ها آن را حمله به آزادی رسانه‌ها خوانده است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس