تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی یک جایگاه سوخت دو منظوره با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهر مراغه به بهره‌برداری رسید. به گزارش‌ایلنا به نقل از روابط‌عمومی استانداری آذربایجان شرقی، این جایگاه عرضه سوخت درون شهری و دو منظوره با سرمایه‌گذاری ۵۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی دارای سه هزار و ۵۰۰ […]

[ad_1]

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی یک جایگاه سوخت دو منظوره با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهر مراغه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش‌ایلنا به نقل از روابط‌عمومی استانداری آذربایجان شرقی، این جایگاه عرضه سوخت درون شهری و دو منظوره با سرمایه‌گذاری ۵۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی دارای سه هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربناست و با بهره برداری از آن برای ۲۲ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

 

سعید شبستری در مراسم افتتاح این طرح، تحقق اقتصادمقاومتی را در گرو نقش‌آفرینی بخش خصوصی دانست و گفت: دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تسهیل‌کننده و مرتفع‌کننده موانع را دارد و مردم باید وارد صحنه شوند.


آذربایجان شرقی

 

 شبستری با بیان این که تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به ایمان و اعتقاد دارد، افزود: دغدغه رهبری و دولت تحقق اقتصادمقاومتی در سال‌جاری است و ما با حضور در جلسه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها عملکرد مسئولان شهرستانی را رصد می کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس