تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر راه و شهرسازی گفت: اکنون یک هزار و ۷۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۲۱ کیلومتر آزادراه در اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و تسهیل بخش‌های مختلف حمل و نقل کشور در حال ساخت است که امیدواریم امسال و اوایل سال آینده به بهره برداری برسد. عباس آخوندی سه‌شنبه شب در نشست معاون اول رییس […]

[ad_1]


وزیر راه و شهرسازی گفت: اکنون یک هزار و ۷۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۲۱ کیلومتر آزادراه در اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و تسهیل بخش‌های مختلف حمل و نقل کشور در حال ساخت است که امیدواریم امسال و اوایل سال آینده به بهره برداری برسد.

عباس آخوندی سه‌شنبه شب در نشست معاون اول رییس جمهوری با معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در این وزارتخانه افزود: در برنامه توسعه شبکه حمل و نقل ریلی نیز برنامه وزارت راه و شهرسازی اتصال پنج مرکز استان به شبکه ریلی کشور است و هم اکنون یک هزار و ۵۹۱ کیلومتر راه ریلی جدید در دست ساخت قراردارد.

وی با بیان اینکه علاوه بر این دو و سه خطه شدن برخی از مسیرهای ریلی در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و تسهیل تردد شهروندان در دستور کار است، یادآورشد: پارسال ۴۰۰ کیلومتر از شبکه ریلی کشور دو خطه شد و امسال ۷۰۰ کیلومتر از شبکه ریلی کشور دو و یا سه خطه می‌شود.

ادامه صحبت‌های وزیر راه و شهرسازی را که ایرنا در گزارش خود آورده است در قالب جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس