تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴

بانک سپه تا اکنون در مورد بازداشت “ا-گ”، مدیر ارشد بازداشت شده بانک سپه، دلیل شفافی بیان نداشته و این احتمال میرود که حتی مدیران میانی بانک مذکور هم از علل این بازداشت اطلاع کافی نداشته باشند.   به گزارش گذارنیوز،خبرنگار «نسیم» کسب اطلاع کرد که یک مدیر ارشد بانک سپه به نام “ا-گ” ، […]

بانک سپه تا اکنون در مورد بازداشت “ا-گ”، مدیر ارشد بازداشت شده بانک سپه، دلیل شفافی بیان نداشته و این احتمال میرود که حتی مدیران میانی بانک مذکور هم از علل این بازداشت اطلاع کافی نداشته باشند.
سپه

 

به گزارش گذارنیوز،خبرنگار «نسیم» کسب اطلاع کرد که یک مدیر ارشد بانک سپه به نام “ا-گ” ، از چند روز قبل و به دلایل نامعلومی در بازداشت به سر می برد

 

گزارش نسیم حاکیست: تاکنون هیچ خبری از علت بازداشت نامبرده به محافل رسانه ای درز نکرده، هرچند که با وجود گزینه های مختلف برای علل این بازداشت، نخستین گزینه ای که به اذهان متبادر می شود می تواند گزینه تخلف مالی باشد.

 

از قرار معلوم، تا این لحظه، علت بازداشت این مدیر ارشد بانک سپه برای مدیران این نهاد بانکی هم راز گشایی نشده است.

 

شب گذشته، مصطفی پورمحمدی نیز وزیر دادگستری درحاشیه مراسم افطاری جامعه اسلامی مهندسین، در پاسخ به سوالی دایر بر بازداشت یکی از مدیران ارشد بانک سپه، اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفته است که مقامات مسئول در این خصوص باید پاسخگو باشند.

 

بانک سپه تا اکنون در مورد بازداشت  “ا-گ”، مدیر ارشد بازداشت شده بانک سپه، دلیل شفافی بیان نداشته و این احتمال میرود که حتی  مدیران میانی بانک مذکور هم از علل این بازداشت اطلاع کافی نداشته باشند.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس