تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «یک روز یک وزیر» در پنجمین قسمت خود مخاطبان را با یک روز کاری وزیر راه و شهرسازی همراه می کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، محمدحسین آئینه تهیه کننده و کارگردان «یک روز یک وزیر»، درباره قسمت پنجم این مجموعه توضیح داد: همزمان با روزهایی که برای […]

[ad_1]

«یک روز یک وزیر» در پنجمین قسمت خود مخاطبان را با یک روز کاری وزیر راه و شهرسازی همراه می کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، محمدحسین آئینه تهیه کننده و کارگردان «یک روز یک وزیر»، درباره قسمت پنجم این مجموعه توضیح داد: همزمان با روزهایی که برای تولید قسمت مربوط به وزیر کار، به عسلویه رفته بودیم، گروه آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز به ارومیه سفر کرده بودند. از این رو ما نتوانستیم همراهشان باشیم اما گروه تصویری دیگری را در کنارشان داشتیم.

وی افزود: از این رو برای گپ و گفت با وزیر، روز دیگری به وزارتخانه رفتیم و با ایشان مصاحبه کردیم. بین گفتگو نیز تصاویری از سفر ارومیه پخش می شود که شامل گزارش سفر آقای آخوندی از جمله افتتاح جاده و آزادراه، بازدید از ایستگاه های ریل قطار و افتتاح پارک است.

این تهیه کننده یادآور شد: با حضور در وزارتخانه نیز درباره دغدغه های امروز مسکن و شهرسازی کشور، مسکن مهر و رشد بی رویه ساختمانها در مناطق مختلف با وزیر راه و شهرسازی گفتگو کرده ایم.

قسمت پنجم «یک روز یک وزیر» شنبه ششم شهریور ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و یکشنبه هفتم شهریور ساعت ۱۵:۳۰ بازپخش می شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس