تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «یک روز یک وزیر» در چهارمین قسمت خود مخاطبان را با یک روز کاری وزیر اقتصاد و دارایی همراه میکند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، محمدحسین آئینه تهیه کننده و کارگردان «یک روز یک وزیر» درباره قسمت چهارم این مجموعه توضیح داد: در این قسمت با علی طیب‌نیا […]

[ad_1]

یک روز با وزیر امور اقتصادی و دارایی در «یک روز یک وزیر» شبکه مستند

«یک روز یک وزیر» در چهارمین قسمت خود مخاطبان را با یک روز کاری وزیر اقتصاد و دارایی همراه میکند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، محمدحسین آئینه تهیه کننده و کارگردان «یک روز یک وزیر» درباره قسمت چهارم این مجموعه توضیح داد: در این قسمت با علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری سفر میکنیم. آقای وزیر در این سفر همزمان با هفته دولت از چندین طرح بازدید کرد.

وی افزود: چندین طرح نوسازی و احیای شرکت هایی که در بحران اقتصادی سال ۹۱ ورشکسته شده بودند، از موارد سرکشی وزیر اقتصاد بود و ایشان از وضعیت کارخانه ها و صنایع کوچک نیز بازدید کرد.

این تهیه کننده یادآور شد: ما یک روز کامل از صبح تا شب در کنار طیب نیا بودیم و از بازدیدها و همچنین جلساتی که با فعالان اقتصادی و معاونان و مدیران خود داشت، تصویر گرفته ایم و با وزیر گفتگو کرده ایم.

قسمت چهارم «یک روز یک وزیر» جمعه پنجم شهریور ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و شنبه ششم شهریور ساعت ۱۲:۳۰ بازپخش می شود.

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس