تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴

مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات گفت: امروز قرار بود برنامه‌ای با حضور زاکانی برگزار کنیم که اجازه برگزاری برنامه را ندادند و دفتر بسیج دانشجویی را نیز مسئولان بستند.

 به گزارش “گذارخبر”  مصطفی ابراهیمی مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، با اشاره به درگیری تعدادی از حراست دانشگاه آزاد با اعضای بسیج دانشجویی، گفت: ما امروز قرار بود برنامه‌ای را به مناسبت روز دانشجو با عنوان « بررسی مافیای قدرت و ثروت در دانشگاه آزاد» با حضور علیرضا زاکانی برگزار کنیم که از برگزاری آن جلوگیری شد.
وی افزود: مسئولان فضای امنیتی شدیدی را در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد حاکم کرده‌اند، حراست به اعضای بسیج دانشجویی اجازه ورود به دانشگاه و دانشکده علوم انسانی را نمی‌دهد. وقتی خواستیم وارد دفتر بسیج دانشجویی شویم ما را کتک زدند و به ما و خانم‌های عضو تشکل ما توهین کردند.
این فعال دانشجویی گفت: دفتر بسیج دانشجویی که محل برگزاری جلسات تشکیلاتی این تشکل دانشجویی است و قرار بود امروز نشستی در آن برگزار شود بسته شده و اجازه ورود زاکانی به دانشگاه را ندادند.
وی تاکید کرد: این رفتار شائبه وجود مافیای قدرت و ثروت را در این دانشگاه دوبرابر می‌کند. ما هم تا زمانی که میرزاده و عباسپور به این مشکل رسیدگی نکنند به اعتراض خود ادامه خواهیم داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس