تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک تانکر نفتی مالزیایی ربوده شده و به آب‌های اندونزی انتقال داده شده است. به گزارش ایسکانیوز بهنقل از الجزیره،‌ مقام‌های مالزی اعلام کردند که یک کشتی با ۹۰۰ هزار لیتر سوخت دیزل به سرقت رفته و به آب‌های اندونزی انتقال داده شده است. به گزارش ایلنا، آژانس نیروی دریایی مالزی در بیانیه‌ای اعلام […]

[ad_1]

یک تانکر نفتی مالزیایی ربوده شده و به آب‌های اندونزی انتقال داده شده است.

به گزارش ایسکانیوز بهنقل از الجزیره،‌ مقام‌های مالزی اعلام کردند که یک کشتی با ۹۰۰ هزار لیتر سوخت دیزل به سرقت رفته و به آب‌های اندونزی انتقال داده شده است.

به گزارش ایلنا، آژانس نیروی دریایی مالزی در بیانیه‌ای اعلام کرد که کشتی «ویر هارمونی» در آب‌های «باتام» اندونزی قرار داشت.

این نهاد مالزیایی اعلام کرد هنوز هویت ربایندگان مشخص نشده است.

این کشتی از سواحل «تانجونگ پلپاس» در مالزی در روز دوشنبه حرکت خود را آغاز کرده است.

شمار سرقت‌های دریایی در آب‌های اندونزی در حال افزایش است. این تانکر آخرین بار در حوالی جزیره «پاولو بینتان» دیده شده و مقام‌های دریایی اندونزی در حال جست‌و‌جو در رابطه با مکان فعلی این کشتی هستند.

«استپ واسسن»،‌ خبرنگار الجزیره در این رابطه گفت:« ممکن است که ربایندگان نفت را به تانکرهای دیگری منتقل کرده باشند و به دنبال فروش آن در بازارهای سیاه باشند.»

در ماه ژوئن سال گذشته،‌دزدان دریایی یک تانکر مالزیایی با نام «ارکین ویکتوری» را ربوده و نفت آن را پیش از رها کردن کشتی به تانکر دیگری منتقل کردند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس