تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های دانش بنیان استان زنجان:

این نفوذ به قشر جوان و نخبه کشور بوده و کسانی که طرح های استراتژیک دارند به راحتی با یک دعوت نامه از کشور خارج شده و به صورت رایگان به کشورهای دیگر ارائه خدمات می کنند.

مجید محمدی مدیرعامل اتحادیه تعاونی های دانش بنیان استان زنجان در گفت و گو با پایگاه “گذارخبر” گفت:هر ساله بیش از ۵۰ استارت آپ ویکند در کشور برگزار شده و جوانان و نخبگان زیادی در این رویدادها شرکت می­نمایند. استارت آپ ویکندهایی که برگزار می شوند به استارت آپ ویکند جهانی متصل بوده و همه طرح ها در بانک اطلاعاتی مجموعه ذخیره شده و با تحلیل همه این طرح ها که بالغ بر ۷۰۰ طرح در سال می باشد به راحتی میتوان طرح های که جزو مشکلات استراتژیک کشور در حوزه های مختلف بوده شناسایی شده و در بهترین حالت با با تکنولوژی که در کشورهای توسعه یافته موجود می باشد تولید و به کشور وارد شود و به نوعی بازاریابی رایگان برای آنها صورت گیرد. در بدترین حالت آمار مشکلات عمده کشور به صورت کاملا علمی در اختیار دشمن خواهد بود.

وی در رابطه با کلید واژه نفوذ و با اشاره به راهکار های جدید دشمنان افزود:در نقشه جدید نفوذ که برای استعمار شکل گرفته، استعمار «فناورانه» و دانش بنیان است. استعمارگران این بار شیک تر از هر زمانی و با حمایت از  جوانان به ایران و خاورمیانه آمده‌اند.

او گفت:پیش‌تر از «استارت‌آپ‌ها» گفته شد. نوعی جدید از کسب و کار مبتنی بر فناوری که مستقیما توسط دشمنان  و کمپانی‌های بزرگ تغذیه می‌شوند. شبکه‌سازی خیرخواهانه که با کسب بودجه‌ای اندک با سرعتی فراوان به پیش می‌رود و تقریبا تمام کشورهای خاورمیانه را که از بالاترین آمار بیکاری جوانان تحصیلکرده و خوشفکر برخوردارند، فتح می‌کند.

محمدی ادامه داد:نفوذ دشمن از طریق برگزاری همین استارت آپ ویکند ها می باشد. این نفوذ به قشر جوان و نخبه کشور بوده و کسانی که طرح های استراتژیک دارند به راحتی با یک دعوت نامه از کشور خارج شده و صورت رایگان به کشورهای دیگر ارائه خدمات می کتتد.

اتحادیه تعاونی های دانش بنیان استان زنجان راهکارهایی برای بومی سازی این رویدادها در نظر دارد تا بتوان این موضوع مهم را برای کشور اجرا واز فرار طرح ها  و فرار مغزها به کشورهای دیگرجلوگیری نماییم.

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس