تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری رسمی کره جنوبی از قول منابعی مدعی شد که کره شمالی در حال فراهم کردن مقدمات انجام ششمین آزمایش هسته‌ای خود است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری یونهاپ به نقل از مقامات اطلاعاتی کره جنوبی گزارش داد که کره شمالی برای انجام ششمین آزمایش هسته ای خود آماده میشود. این گزارش […]

[ad_1]

کره شمالی «احتمالا» پنجمین آزمایش هسته‌ای را انجام داده استسفر فرستاده هسته‌ای کره شمالی به چینفرانسه و ژاپن خواستار واکنش شورای امنیت علیه کره شمالی شدندآزمایش‌های موشکی موجب تشدید انزوای کره شمالی می‌شودچین موشک‌های بالستیک را در اختیار کره شمالی قرار می‌دهد<a> آمریکا خواستار عدم تشدید تنش‌های منطقه‌ای توسط کره شمالی شد </a>

خبرگزاری رسمی کره جنوبی از قول منابعی مدعی شد که کره شمالی در حال فراهم کردن مقدمات انجام ششمین آزمایش هسته‌ای خود است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری یونهاپ به نقل از مقامات اطلاعاتی کره جنوبی گزارش داد که کره شمالی برای انجام ششمین آزمایش هسته ای خود آماده میشود.

این گزارش می‌گوید که کره شمالی احتمالا از یک سایتی واقع در کوهها که تا کنون استفاده نکرده برای انجام این آزمایش استفاده خواهد کرد.

کره شمالی بامداد روز جمعه یک کلاهک هسته‌ای ۱۰ کیلوتنی را آزمایش کرد.

پیونگ یانگ گفته، آزمایش «انفجار کلاهک اتمی» انجام داده و این کار را به منظور مقابله با سیاست‌های تخاصمی آمریکا انجام داده است.

کره شمالی تاکنون ۵ باز آزمایش هسته‌ای انجام داده است که ۲ بار آن در سال ۲۰۱۶ بوده است.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس