تاریخ انتشار: ۰۶ فرو ۱۳۹۴

شبکه یورونیوز به طور مستقیم کنفرانس خبری کمیسری فرانسه درباره سقوط هواپیما ژرمن وینگز را در حالی پوشش داد که مسئولان فرانسوی سقوط این هواپیما را کاملاً عامدانه توصیف کردند. به گزارش گذارنیوز، یورونیوز دقایقی قبل کنفرانس خبری کمیسری فرانسه را به صورت مستقیم مورد پوشش قرار داد. مقامات فرانسوی بعد از اطلاع از مکالمات […]

شبکه یورونیوز به طور مستقیم کنفرانس خبری کمیسری فرانسه درباره سقوط هواپیما ژرمن وینگز را در حالی پوشش داد که مسئولان فرانسوی سقوط این هواپیما را کاملاً عامدانه توصیف کردند.

 ژرمن وینگر

به گزارش گذارنیوز، یورونیوز دقایقی قبل کنفرانس خبری کمیسری فرانسه را به صورت مستقیم مورد پوشش قرار داد.

مقامات فرانسوی بعد از اطلاع از مکالمات داخل کابین موفق به کشف حقیقت درباره سقوط ایرباس آلمانی شدند.

کمیسر فرانسه اعلام کرد،طبق تحقیقات به عمل آمده هواپیما ژرمن وینگز کاملاً عامدانه دچار سقوط شد و در این ارتباط کمک خلبان مقصر اصلی این حادثه شناخته می‌شود.

طبق این گزارش خلبان اول زمانیکه از کابین خارج می‌شود کمک خلبان اجازه ورود دوباره را بدون هیچ دلیلی نمی‌دهد که این موضوع باعث شد تا خلبان اقدام به شکستن در کابین کند.

در طول پرواز مکالمات ۲ خلبان نشان می‌دهد همه چیز به طور طبیعی بوده و در زمان حادثه نیز کمک خلبان در صحت کامل عقلی اقدام به اصابت هواپیما با سرعت ۷۰۰ کیلومتر در ساعت به کوه آلپ کرده است.

طبق گفته مسئولان فرانسوی سوالات بسیاری درباره این پرونده وجود دارد که هنوز بی پاسخ مانده است.

برخی رسانه‌ها احتمال از تروریستی بودن این حادثه دادند که البته این خبر از سوی مقامات فرانسوی هنوز تایید نشده است.

نکته مهم در این گزارش حرکت انتحاری کمک خلبان عنوان شده که هنوز معلوم نیست وی این اقدام را در راستای مقاصد تروریستی انجام داده یا اینکه تنها به دنبال خودکشی بوده است.

در این سانحه هوایی ۲ خبرنگار ورزشی کشورمان میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی جان خود را از دست دادند که در صورت سقوط هواپیما به صورت عمدی شهید محسوب می‌شوند.

این ۲ خبرنگار برای پوشش دیدار رئال مادرید و بارسلونا و همچنین دیدار تیم ملی ایران مقابل اتریش به بارسلون رفته بودند که در نهایت این حادثه تلخ رخ داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس