تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کاروان ورزش ایران برای تکرار رتبه زیر بیستم در جدول توزیع مدال ها دل به دو مدال امروز کشتی آزاد بسته بود که با باخت غیرمنتظره نصیری این خواسته تا حدود زیادی از دسترس ورزش ایران دور شد. به گزارش تابناک ورزشی،میثم نصیری در اولین مسابقه کشتی آزاد در روز سوم به مصاف نماینده […]

[ad_1]

کاروان ورزش ایران برای تکرار رتبه زیر بیستم در جدول توزیع مدال ها دل به دو مدال امروز کشتی آزاد بسته بود که با باخت غیرمنتظره نصیری این خواسته تا حدود زیادی از دسترس ورزش ایران دور شد.

به گزارش تابناک ورزشی،میثم نصیری در اولین مسابقه کشتی آزاد در روز سوم به مصاف نماینده بلغارستان رفت و در وقت اول با نتیجه ۴ بر صفر عقب افتاد. در وقت دوم نصیری حریف را خاک کرد و ۲ امتیاز گرفت اما دوباره به خاک حریف رفت و با ۳ امتیاز از حریف خود عقب افتاد.

سپس نصیری خیلی خوب ۲ امتیاز گرفت و فاصله را به حداقل رساند اما دوباره حریف قدرتمند بلغازی با یک زیر گیری نتیجه را ۱۰ بر ۷ واگذار کرد تا در ادامه ممنتظر عملکرد حریف برای رسیدن به جدول بازنده‌ها باشد.

 

 یزدانی ۱۰- بلوک باشی ترکیه صفر/ پیروزی قاطع پلنگ جویبار در گام اول
 در دومین دیدار نماینده ایران رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در وزنه ۹۷ کیلوگرم در نخستین گام به مصاف بلوک باشی از ترکیه رفت.یزدانی کشتی را تهاجمی و توفانی آغاز کرد و با خاک
کردن حریف در همان ثانیه های نخستین دو امتیاز جلو افتاد و در ادامه در
پایان وقت نخست با یک حمله برق آسا امتیازات را به ۶ رساند.در وقت دوم نیز ابتکار عمل در اختیار رضا یزدانی بود
و در نهایت با ۴ امتیاز دیگر موفق شد با برد مقتدرانه ۱۰ بر صفر به دور
دوم راه پیدا کند.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس