تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴

شماره جدید هفته‌نامه «یالثارات‌» ارگان رسمی انصار حزب‌الله، دو روز پس از لغو امتیاز از سوی هیأت‌ نظارت بر مطبوعات منتشر و روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به‌ گزارش “گذارخبر” و به نقل از صدای ایران ، پروانه هفته‌نامه «یالثارات‌الحسین» ارگان رسمی «انصار حزب‌الله»، در جلسه مورخ ۹۴/۱۰/۱۴ هیئت نظارت بر مطبوعات که با حضور اکثریت اعضای هیئت برگزار شد و بیشتر به مباحث نظارتی اختصاص یافت، با توجه به تبصره (٢) ماده (۶) قانون مطبوعات و به‌دلیل توهین به معاون امور زنان رئیس جمهور لغو شد.
در عین حال انصار حزب‌الله روز گذشته در پایگاه خبری خود از انتشار جدیدترین شماره این هفته‌نامه و عرضه آن در کیوسک‌های مطبوعاتی خبر داد و اعلام کرد: شماره ۸۲۷ نشریه «یالثارات»، حاوی گزارش‌هایی انتقادی از فیلترینگ و سیاست‌های دولت یازدهم در فضای مجازی و یک گزارش از شگل زباله‌گردی و مافیای شبکه‌ای دخیل در آن است.
»برگ‌هایی سیاه از کارنامه مولاوردی (معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری) و توضیحات عبدالحمید محتشم (دبیرکل انصار حزب‌الله) درباره بد دهانی مولاوردی» عناوین دیگر مطالبی است که در صفحه ۵ «یالثارات» پس از لغو امتیاز منتشر شده است.
انصار حزب‌الله در تازه‌ترین شماره ارگان رسمی خود، به نقد برجام و ارائه تحلیل‌هایی برای ترکیب آینده مجلس پرداخته و گزارشی نیز درباره زندگی و مبارزات شیخ شهید نمر باقر النمر روحانی مبارز شیعه و نحوه موضع‌گیری دولت در قبال رژیم سعودی که از نظر این تشکل انفعالی است، منتشر کرده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس