تاریخ انتشار: ۲۰ آبا ۱۳۹۴
به مناسبت روز جهانی دیابت و در دیداری خیرخواهانه

به مناسبت روز جهانی دیابت، علی دایی و یارانش در یک بازی نمایشی فوتسال مقابل عادل فردوسی‌پور و بازیکنان تیم رسانه ورزش به میدان می‌روند.

به گزارش «گذار خبر»؛ به مناسبت روز جهانی دیابت، علی دایی و یارانش در یک بازی نمایشی فوتسال مقابل عادل فردوسی‌پور و بازیکنان تیم رسانه ورزش به میدان می‌روند.

علیرضا بابایی مدیر برگزاری بازی خیرخواهانه یاران فردوسی‌پور و علی دایی اظهار داشت: ایده و ابتکار انجام این بازی را “انجمن دیابت ایران” و گروه دارویی نونوردیسک (تولید کننده داروهای دیابتی در دنیا) مطرح کردند و خوشبختانه مورد استقبال و حمایت ورزشکاران و هنرمندان سرشناس کشورمان قرار گرفت.

این بازی خیرخواهانه در قالب دو تیم ستارگان دیابت و تیم رسانه ورزش با شعار “تغییر دنیای دیابت” برگزار خواهد شد.

قرار است چهره‌های سرشناسی مانند بهزاد غلامپور، علی دایی، کریم باقری، هادی ساعی، پوریا پورسرخ، سعید معروف، محمود فکری، علیرضا نیکبخت واحدی، سهراب بختیاری زاده، مهرداد میناوند، علی سامره، رحمان رضایی، جواد کاظمیان، فرزاد مجیدی، سیروس دین محمدی، مجید نامجو مطلق و فرشاد کرمی، مقابل تیم رسانه ورزش به کاپیتانی عادل فردوسی پور در این بازی به قضاوت علیرضا فغانی به میدان بروند.

مدیر برگزاری این بازی خیرخواهانه امیدوار است با حمایت جامعه پزشکی و چهره‌های سرشناس ورزشی و اجتماعی، از این پس هر ساله جام دیابت منظم برگزار شود.

بابایی در این زمینه تاکید کرد: قرار است در بازی روز شنبه تعدادی از نونهالان دیابتی هم پابه توپ شوند. امیدواریم بتوانیم با کمک جامعه پزشکی کشور و همت و حضور ستارگان واقعی و قهرمانان مطرح سایر رشته‌ها برای تغییر دنیای دیابت گام کوچکی برداریم، قندهای اضافی و مضر سلامت را بسوزانیم و شیرینی و لذت سلامتی را به دیابتی‌ها برگردانیم. وظیفه خودم می دانم از دکتر نیکو‌سخن، رییس انجمن دیابت ایران و مدیران گروه دارویی نونوردیسک،اعضای محترم دو تیم ستارگان و رسانه ورزش و به ویژه آقایان علی دایی و پوریا پورسرخ که نقش زیادی در شکل‌گیری این بازی داشتند تشکر کنم.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس