تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا روز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در تهران برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در نشست خبری یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا با اعلام این خبر، اظهار کرد: یگان‌های ویژه ناجا یکی از واحدهای واکنش سریع نیروهای مسلح است که با آمایش سرزمینی، نیروهای […]

[ad_1]

یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا روز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در نشست خبری یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا با اعلام این خبر، اظهار کرد: یگان‌های ویژه ناجا یکی از واحدهای واکنش سریع نیروهای مسلح است که با آمایش سرزمینی، نیروهای آموزش دیده، تجهیزات به روز و انگیزه بالا آمادگی دارد تا درمورد هر تهدیدی در داخل کشور به موقع مقابله کند و واکنش مناسب داشته باشد.

وی با بیان اینکه بعد از سه محور آموزش، تجهیزات و آمایش سرزمینی، مردم پایه بودن عامل مهمی در موفقیت ماموریت‌هاست، افزود: طبیعتا عملکرد ما در دوران دفاع مقدس در حفظ دستاوردهای انقلاب بسیار موثر بوده و الان هم با گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب گنجینه ارزشمندی از تجربیات در تمام حوزه‌ها و بخش‌ها داریم.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه تجربیات ما با اتکا به تجربیات دفاع مقدس بیشتر می‌شود، اظهار کرد: در سال ۹۲ وقتی دبیرخانه «یاد یاران» را با محوریت نقش یگان ویژه در جنگ سخت و عملکرد یگان ویژه در جنگ نرم را تشکیل دادیم، بررسی کردیم و دیدیم از لشکر «۲۸ روح الله» که همکاران ما در آن دوران بودند نامی نیامده، در حالی که این لشکر ۱۲۰۰ شهید را تقدیم انقلاب کرد و ادامه فعالیت آن در سال ۷۰ مبنای تشکیل یگان‌های ویژه شد.

به گفته وی، لشکر ۲۸ روح الله، تنها لشکری هست که از نیروی انتظامی به شکل سازمان یافته در جنگ تحمیلی حضور داشته و امروز دبیرخانه یادیاران به دنبال بیان اقدامات و ایثارگری‌های این لشکر است.

ادامه دارد

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس