تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری اسماعیل حسن زاده در جلسه یادواره شهدای دهستان میاندورود کوچک اظهار کرد: امروز میراث دار کسانی هستیم که از جان و مال خود گذشتند و به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفتند. وی با بیان اینکه امروز اضطراب ناشی از تروریسم […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری اسماعیل حسن زاده در جلسه یادواره شهدای دهستان میاندورود کوچک اظهار کرد: امروز میراث دار کسانی هستیم که از جان و مال خود گذشتند و به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفتند.


وی با بیان اینکه امروز اضطراب ناشی از تروریسم را در اروپا و آمریکا شاهد هستیم در حالی که مردم ما در امنیت به سر می برند، افزود: داعش فرزند نامشروع اروپا و آمریکا است که برای آسیا درست کردند اما دامنگیر آنها شد.


معاون سیاسی فرماندار ساری با اشاره به اینکه تصور می کردند با داعش می توانند در ایران ناامنی ایجاد کنند، گفت: در حالی انفجار در کشورهای اروپایی اتفاق می افتد که این کشورها درگیر جنگ نیستند و ما امنیت را به مردم خودمان تقدیم می کنیم تا متحمل خسارت نباشند.


این مسئول با بیان اینکه مردم ما بی نظیرترین حضور را در تشییع پیکر شهدای غواص داشتند، تصریح کرد: اینها نشان می دهد مردم ما و نسل امروز پشتیبان و ادامه دهنده راه شهدا هستند.


حسن زاده با اشاره به اینکه شهدا به فرمان امام راحل برای دفاع از اسلام و انقلاب به جبهه رفتند، ادامه داد: در وصیتنامه شهدا جز مسیر اسلام، انقلاب و رهبری، مسئله دیگری وجود ندارد و  ما هم باید از شهدا تاسی کنیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس