تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پروژه یادمان شهدای گمنام از برنامه‌های هفته دفاع مقدس مسؤولان این شهرستان بود که به دلیل آماده نبودن فضای پروژه، به بهره‌برداری نرسید. به گزارش ایلنا از رودسر، پروژه یادمان شهدای گمنام از برنامه‌های هفته دفاع مقدس مسؤولان این شهرستان بود که به دلیل آماده نبودن فضای پروژه، به بهره‌برداری نرسید. فرماندار رودسر […]

[ad_1]

پروژه یادمان شهدای گمنام از برنامه‌های هفته دفاع مقدس مسؤولان این شهرستان بود که به دلیل آماده نبودن فضای پروژه، به بهره‌برداری نرسید.

به گزارش ایلنا از رودسر، پروژه یادمان شهدای گمنام از برنامه‌های هفته دفاع مقدس مسؤولان این شهرستان بود که به دلیل آماده نبودن فضای پروژه، به بهره‌برداری نرسید.


فرماندار رودسر در جمع مدیران این شهرستان در پارک مسافر رودسر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: با هماهنگی در شورای اصناف رودسر اعتبار از محل تملک و دارایی‌های گیلان برای پروژه یادمان شهدای گمنام در نظر گرفته شده است.


فرماندار رودسر خواستار همکاری بیشتر در افتتاح پروژه یادمان شهدای گمنام در رودسر شد و بیان داشت: پروژه یادمان در شأن شهدا باشد.


امیر جانبازی خاطرنشان کرد: امسال با اعتبار مورد نظر قرار بود پروژه تکمیل شود اما دستگاه مربوطه در زمینه تکمیل نشدن فضاسازی این پروژه اقدام مناسبی صورت نداد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس