تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴

روزهای حضور رویانیان در پرسپولیس بود که شایعه حضور قوچان نژاد در پرسپولیس مطرح شد و البته این شایعه تا به امروز هم ادامه دارد. به گزارش گذار نیوز، از همان روزها تا به امروز روزنامه های هواداری پرسپولیس (که حالا البته تنها یک روزنامه باقی مانده) هر چند وقت یک بار رضا قوچان نژاد […]

روزهای حضور رویانیان در پرسپولیس بود که شایعه حضور قوچان نژاد در پرسپولیس مطرح شد و البته این شایعه تا به امروز هم ادامه دارد.

قوچان نژاد

به گزارش گذار نیوز، از همان روزها تا به امروز روزنامه های هواداری پرسپولیس (که حالا البته تنها یک روزنامه باقی مانده) هر چند وقت یک بار رضا قوچان نژاد را روی صفحه یکشان می بردند و خبر می دادند که او بمب نقل و انتقالات است و پرسپولیسی می شود اما هیچ وقت قوچان نژاد پرسپولیسی نمی شد. ظاهرا قوچان نژاد می خواهد همچنان در الکویت بماند و البته اگر هم تیمش را عوض کند، مطمئنا انتخابش فوتبال ایران نخواهد بود.

در هر حال در روزهای گذشته شایعات پرسپولیسی شدن کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی هم مطرح شد و البته حتی خبر دادند که کار نکونام با سایپا تمام شده است، اما واقعیت این است که همه این بازیکنان تا پولهای میلیون دلاری قطری ها و کویتی ها باشند، پا به فوتبال ایران نمی گذارند. البته غیر از کریم انصاری فرد که فعلا در اوساسونا مانده است بسیاری از بازیکنان فوتبال ایران به قطر رفته اند. با توجه به مقایسه پولی که درقطر به بازیکنان ایرانی داده می شود با پولی که در ایران پرداخت می شود، شما هم اگر جای این بازیکنان باشید قطر و کویت وامثالهم را انتخاب می کنید!

محمد نوری، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مهرداد پولادی، اشکان دژاگه، مجتبی حباری، مسعود شجاعی و پژمان منتظری حالا در قطر هستند و به دلار حقوق می گیرند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس