تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وبسایت نود: بارسلونا و پاریسن ژرمن در دیدار رفت از نخستین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت، آندره گومز، بازیکن بارسا در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در خصوص شرایطش در تیم جدیدش صحبت کرد و سبک بازی خود را تلفیقی از سبک بازی اینیستا و راکیتیچ خواند: در […]

[ad_1]

وبسایت نود: بارسلونا و پاریسن ژرمن در دیدار رفت از نخستین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت، آندره گومز، بازیکن بارسا در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در خصوص شرایطش در تیم جدیدش صحبت کرد و سبک بازی خود را تلفیقی از سبک بازی اینیستا و راکیتیچ خواند:

در باشگاه بزرگی حاضر هستم، گاهی تطبیق پیدا کردن با تغییرات مشکل است اما تمام تلاشم را خواهم کرد تا با شرایط جدیدم هماهنگ شوم. هنوز جوان هستم و سعی می کنم که روز به روز به پیشرفت ادامه دهم. هم بازی های فوق العاده ای دارم که شرایط را برایم آسان کرده است و باعث شده است احساس خوب و راحتی داشته باشم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا در نهایت بخاطر کم کاری پشیمان نباشم. سعی خواهم کرد استاندارد بالایی از خودم نشان دهم تا در پایان فصل بتوانم نقش کلیدی در ترکیب بارسلونا داشته باشم. 

گومز: سبک بازی من تلفیق اینیستا و راکیتیچ است

در نقش های مختلفی به میدان رفته ام، ابتدا به عنوان بازی ساز و بعد به عنوان یکی از بازیکنان محوری خط هافبک، برای بازی در مناطق مختلف زمین مشکلی ندارم و سعی می کنم خودم را با نقش جدید تطبیق دهم. زمانی که برای هر نقش توضیحات کافی در اختیارم قرار بگیرد به راحتی می توانم در آن نقش به میدان بروم. از اینکه می توانم برای بارسلونا به میدان بروم خوشحالم و برایم اهمیتی ندارد در کدام بخش از زمین بازی کنم، این مسئله مربوط به مربی است. دوست دارم سبک خودم را ادامه دهم، حس می کنم سبک بازی من تلفیقی از سبک بازی راکیتیچ و اینیستا است، هیچ بازیکنی شبیه به آن ها بازی نمی کند چرا که آن ها سبکی خاص دارند. این فرصت را دارم تا سال های آینده نیز به میدان بروم و پیشرفت کنم. به اینیستا و راکیتیچ به عنوان الگوهایم نگاه می کنم اما مسئله ای که اهمیت دارد این است که بتوانم سبک بازی خودم را ادامه دهم و به سبک بازی آن ها نزدیک شوم.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس