تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هم ما و هم شما دوست داریم یک بار دیگر به مایکروسافت این فرصت را بدهیم تا وعده عرضه «سرفیس فون» را عملی سازد اما ظاهراً زهی خیال باطل! به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین، اگر واقعاً مایکروسافت تصمیم به عرضه گوشی متفاوت ویندوزی داشته باشد، نباید زودتر از پاییز ۲۰۱۷ آن […]

[ad_1]

هم ما و هم شما دوست داریم یک بار دیگر به مایکروسافت این فرصت را بدهیم تا وعده عرضه «سرفیس فون» را عملی سازد اما ظاهراً زهی خیال باطل!

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین، اگر واقعاً مایکروسافت تصمیم به عرضه گوشی متفاوت ویندوزی داشته باشد، نباید زودتر از پاییز ۲۰۱۷ آن را ببینیم و حتی ممکن است اوایل ۲۰۱۸ این اتفاق بیفتد.

۴ سالی است که شایعات درباره این گوشی ویندوزی منحصربه‌فرد در فضای مجازی منتشرشده است اما نباید فراموش کنیم که پروژه McLaren که گوشی ویندوزی متفاوت بود، به دلیل کمبود قطعات و عدم جمع‌آوری به‌موقع سخت‌افزار لغو شد. مک لارن یک پرچم‌دار ویندوزی بود ولی مایکروسافت به اچ تی سی اجازه عرضه گوشی مشبه با ویندوز ۸٫۱ را داد

جالب اینجاست که طبق برنامه قرار بود سرفیس فون در پاییز ۲۰۱۶ بیاید اما به دلیل اینکه اینتل خود را از تولید تراشه‌های مخصوص برای موبایل و به‌ویژه برای سرفیس فون کنار کشاند، نقشه‌های مایکروسافت نقش بر آب شد چراکه سی پی یوی تعریف‌شده از نوع اینتل ایکس ۸۶ بود.

و نتیجه اینکه مایکروسافت نقشه سرفیس فون را فعلاً معلق کرده و با تشکیل تیم مشترک با اچ پی روی محصول Elite x3 سرمایه‌گذاری مشترک کرده تا به‌عنوان قوی‌ترین گوشی ویندوزی بازار، خودی نشان دهد.

بنابراین با به ثمر نشستن گوشی اچ پی و اینکه آیا می‌تواند موفق باشد، تیم سرفیس فون به گوشه‌ای خزیده و تقویم خود را روی پاییز ۲۰۱۷ کوک کرده‌اند اما ممکن است تا آن زمان اتفاقات دیگری بیفتد و هرگز سرفیس فون را نبینیم!

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس