تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت هر آنچه در توانش باشد برای خانواده ملی‌پوش فقید دوچرخه‌سوار ایران در مسابقات پارالمپیک ریو انجام می‌دهد. به گزارش ایسکانیوز، محمود گودرزی در مراسم وداع با مرحوم بهمن گلبارنژاد گفت: کاروان پارالمپیک، کاروان فرهنگی بوده و امیدوارم کارهای فرهنگی همیشه ادامه داشته باشد. درگذشت گلبارنژاد را به جامعه […]

[ad_1]

گودرزی

وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت هر آنچه در توانش باشد برای خانواده ملی‌پوش فقید دوچرخه‌سوار ایران در مسابقات پارالمپیک ریو انجام می‌دهد.

به گزارش ایسکانیوز، محمود گودرزی در مراسم وداع با مرحوم بهمن گلبارنژاد گفت: کاروان پارالمپیک، کاروان فرهنگی بوده و امیدوارم کارهای فرهنگی همیشه ادامه داشته باشد. درگذشت گلبارنژاد را به جامعه بزرگ ورزش به خصوص فدراسیون جانبازان و معلولین تسلیت می‌گویم. از مردم هم به خاطر استقبالی که از پیکر پاک این عزیز داشتند، تشکر می‌کنم.

«دولت هر آنچه در توانش باشد برای این مرحوم انجام می‌دهد». وی با بیان این جمله افزود: گلبارنژاد قهرمان جنگ و پارالمپیک است و حتما بررسی‌هایی صورت می‌گیرد تا دولت و وزارت ورزش بتواند موارد مطرح شده را برای این مرحوم و خانواده‌اش در نظر بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چه پاداشی برای خانواده گلبارنژاد در نظر گرفته می‌شود، گفت: طرح این سوال و بحث پادادش برای خانواده این مرحوم جایز نیست.

۶٠٣ /۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس