تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پپ چگونه جای خالی ستاره آرژانتینی را پر می کند؟ علیرغم محول شدن وظایف دفاعی آگوئرو در چهار بازی فصل جدید تیمش شش گل به ثمر رساند و بدون او، قطعا منچسترسیتی کار دشواری در اولدترافورد خواهد داشت. سرخیو آگوئرو، دربی حساس روز شنبه را به علت محرومیت از دست خواهد داد و قطعا […]

[ad_1]

پپ چگونه جای خالی ستاره آرژانتینی را پر می کند؟

علیرغم محول شدن وظایف دفاعی آگوئرو در چهار بازی فصل جدید تیمش شش گل به ثمر رساند و بدون او، قطعا منچسترسیتی کار دشواری در اولدترافورد خواهد داشت.

سرخیو آگوئرو، دربی حساس روز شنبه را به علت محرومیت از دست خواهد داد و قطعا بزرگ ترین دلمشغولی گواردیولا، پیدا کردن جانشین مناسبی برای اوست.

به گزارش “ورزش سه”، سرخیو آگوئرو، به علت ضربه ای که با آرنج به صورت وینستون رید، مدافع وستهام وارد کرد، دیدار هفته چهارم تیمش برابر منچستریونایتد را از دست داد. سرخیو مرکز ثقل حملات سیتیزن ها در فصل جاری بود و با توجه به قدرت پرس بالا، سرمربی ۴۶ ساله اسپانیایی وی را نزدیک مدافعان حریف قرار می داد.

 

علیرغم محول شدن وظایف دفاعی به او، آگوئرو در چهار بازی فصل جدید تیمش شش گل به ثمر رساند و بدون او، قطعا منچسترسیتی کار دشواری در اولدترافورد خواهد داشت.

 

به گزینه های پیش روی گواردیولا نگاهی بیندازیم:

 

کیلیچی ایهیناچو

 

 

 

 

گواردیولا معتقد است که ایهیناچیو نقش بزرگی در سیتی فصل جاری خواهد داشت و احتمال دارد از او در نوک پیکان هجومی تیمش استفاده کند. مهاجم نیجریه ای که در دوران هدایت پلگرینی به این تیم ملحق شد، می تواند، اولین گزینه برای جانشینی آگوئرو باشد.

 

 

 

 

گواردیولا در این خصوص گفت: “ایهیناچو همیشه آماده است و ما نیاز مبرمی به او داریم. طبیعتا آگوئرو در تمامی مقاطع فصل قادر به بازی کردن نیست و او می تواند جانشین مناسبی برای مهاجم آرژانتینی باشد. مهاجم ۱۹ ساله بهترین آمار گلزنی فصل گذشته نسبت به دقایق بازی کردن را دشت و احتمالا اصلی ترین گزینه برای جانشینی مهاجم محروم منچسترسیتی است.

 

نولیتو

 

 

 

 

بازیکن اسپانیایی و سابق سلتاویگو، در تابستان امسال به جمع بازیکن گواردیولا پیوست و در این مدت کوتاه نیز توانایی خود برای قرار گرفتن در پست شماره ۹ را به نمایش گذاشته است. قدرت جایگیری و زمان بندی نولیتو، می تواند او را در صف جانشینان آگوئرو برای بازی روز شنبه قرار دهد.

 

نولیتو در بازی بدون توپ توانایی ویژه ای دارد و همانند آگوئرو، پرس شدیدی بر روی مدافعان حریف وارد کند. نکته قابل توجه، رد شدن نام او به عنوان مهاجم در لیست سیتی برای لیگ قهرمانان اروپا است. نولیتو این قابلیت را دارد که هم به عنوان مهاجم کاذب، هم در نقش فوروارد سنتی به کار گرفته شود.

 

 

 

 

جای خالی نولیتو در سمت چپ را لروی سانه، خرید جدید سیتیزن ها می تواند پر کند. بعد از گذراندن دوران نقاهت، بازیکن جوان و سابق شالکه آماده اولین حضور با لباس منچسترسیتی است. نقل مکان استرلینگ از سمت راست به چپ نیز می تواند دیگر گزینه گواردیولا در بازی روز شنبه باشد.

 

داوید سیلوا

 

 

 

 

دیگر بازیکنی که قادر به ارائه نقش در پست شماره ۹ کاذب است، داوید سیلوا، هافبک خلاق و اسپانیایی گواردیولاست. سیلوا در فصل گذشته ثابت کرد که قادر به بازی کردن در این منطقه است. البته با ورود پپ، او دوباره به جای اصلی خود بازگردانده شد.

 

سیلوا یکی از باهوش ترین – اگر نگوییم باهوش ترین- بازیکنان ترکیب منچسترسیتی است و توانایی او در پیدا کردن فضاهای خالی، شاید در لیگ برتر بی بدیل باشد. اگر پپ قصد داشته باشد تا فضای هجومی تیمش را گسترش داده و برای بازیکنان پشت سر مهاجم فضاسازی کند، بی شک سیلوا بهترین گزینه برای جایگزینی آگوئرو است.

 

 

 

 

اگرچه این ترکیب ممکن است توانایی دی بروین را تحت تاثیر قرار دهد، اما وینگر بلژیکی نیز می تواند با استفاده از فضاهای ایجاد شده از حرکات سیلوا، به حریف ضربه وارد کند. استرلینگ، خسوس ناواس و لروی سانه، می توانند با توجه به شرایط بازی، از دیگر گزینه های سرعتی گواردیولا برای هجوم به دروازه شیاطین سرخ باشند.

 

اگر گواردیولا قصد دارد با ترکیبی هجومی به مصاف رقیب سنتی برود، می تواند ایهیناچو را برای سرگرم کردن مدافعان حریف در ترکیب گذاشته یا با استفاده از یک هافبک اضافه در کنار فرناندینیو مانند گوندوغان که آماده اولین نمایش با پیراهن سیتی است، امکان تملک توپ تیمش را افزایش بدهد.

 

رحیم استرلینگ

 

 

 

 

استرلینگ، علاقمند است تا یک بار دیگر توانایی های خود را برای قرار گرفتن در پست مهاجم مرکزی به نمایش بگذارد. او در که لیورپول نیز چنین نقشی را ایفا کرد و اتفاقا عملکرد قابل قبولی نیز داشت، در اولین فصل حضورش در تیم جدید هرگز در این پست استفاده نشد و پلگرینی اعتقاد به استفاده از استرلینگ به عنوان مهاجم نوک نداشت.

 

اگرچه استرلینگ در فصل جدید در دو سمت مهاجم مرکزی به کار گرفته شده و عملکرد خوبی داشته، اما بی شک بسیار علاقمند است تا با توجه به غیبت آگوئرو، یک بار دیگر شانس حضور به عنوان مهاجم نوک را در زمین پیدا کند.

 

 

 

 

با قرار گرفتن استرلینگ در نوک خط حمله، لروی سانه می تواند گزینه خوبی برای جانشینی او به عنوان وینگر باشد. همچنین خسوس ناواس، دیگر گزینه پپ برای استفاده در پست استرلینگ است. این تعدد گزینه ها، نشان دهنده رفتار حسابگرایانه گواردیولا و تیمش در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس