تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل ساندرلند در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر، تایید کرد که تیمش با خوش شانسی به این برد دست پیدا کرد. به گزارش ایسکانیوز، در حالی که دو بازی دو تیم تا دقیقه ۸۷ با تساوی ۱-۱ دنبال می شد، گل به خودی پدی […]

[ad_1]

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل ساندرلند در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر، تایید کرد که تیمش با خوش شانسی به این برد دست پیدا کرد.

به گزارش ایسکانیوز، در حالی که دو بازی دو تیم تا دقیقه ۸۷ با تساوی ۱-۱ دنبال می شد، گل به خودی پدی مک نیر، سه امتیاز این دیدار را نصیب سیتی کرد. البته شاگردان گواردیولا در دقایق زیادی تیم برتر میدان بودند اما او تایید کرد که شانس در کسب این پیروزی موثر بود.

او به خبرنگاران گفت:” ما مطمئنا شایسته پیروزی بودیم. اولین دیدار همیشه دشوار است. ما در طول این هفته در مورد اینکه چطور باید مانند یک تیم کار کنیم، صحبت کردیم. گاهی اوقات، یک تیم کمی خوش شانس است.

باید کمی بیشتر هجومی بازی می کردیم اما چنین اتفاقاتی باید رخ بدهد تا متوجه شوید که در دیدار بعدی چگونه بهتر شوید.”

گواردیولا در مورد استفاده از ویلی کابایرو در ترکیب اصلی گفت:” هارت و کابایرو بازیکنانی حرفه ای هستند و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید با هم رقابت کنند.”

/۶۰۱۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس