تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] براساس آخرین گزارش منتشره دفتر رابط اطلاعات منطقه‌ای آسیا/ اقیانوسیه (RILO A/P)، گمرک ایران بیشترین کشفیات مربوط به مواد مخدر، روان‌گردان و انواع پیش‌سازهای صنعتی را پس از کشورهای استرالیا، نیوزلند و پاکستان به خود اختصاص داده است. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، براساس گزارش منتشره شده در بولتن […]

[ad_1]

براساس آخرین گزارش منتشره دفتر رابط اطلاعات منطقه‌ای آسیا/ اقیانوسیه (RILO A/P)، گمرک ایران بیشترین کشفیات مربوط به مواد مخدر، روان‌گردان و انواع پیش‌سازهای صنعتی را پس از کشورهای استرالیا، نیوزلند و پاکستان به خود اختصاص داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، براساس گزارش منتشره شده در بولتن شماره ۴۰ این سازمان (فوریه تا آوریل ۲۰۱۶) گمرک ایران از لحاظ میزان کشفیات انواع مواد مخدر و پیش‌سازهای آن و مواد روان‌گردان در میان بیش از ۳۰ کشور عضو در رتبه چهارم قرار گرفته است.


بنابراین گزارش دفتر مرکزی رایلو با بیش از ۳۰ عضو در شهر سئول پایتخت کره‌جنوبی مستقر بوده و کشورهای عضو آخرین گزارش کشفیات خود را در حوزه مبارزه با تخلفات گمرکی از طریق شبکه بانک اطلاعاتی (CEN) به این دفتر ارسال می‌نمایند. رایلو دفتر منطقه‌ای مرکز اطلاعات و امنیت سازمان جهانی گمرک به‌شمار می‌رود.


گمرک جمهوری اسلامی ایران فقط در سال گذشته ۲۹۰ تن انواع مواد مخدر و پیش‌سازهای آن را کشف کرد و فعالیت‌های گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد مخدر و انواع پیش‌سازهای سنتی و صنعتی طی ماه‌های اخیر مورد تحسین و تقدیر سازمان جهانی گمرک (WCO) و مرکز اطلاعات و امنیت سازمان جهانی گمرک (RAILO) قرار گرفته است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس