تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۴

اعضای هیئت داوری کانون مربیان فوتبال ایران یحیی گل‌محمدی سرمربی جوان ذوب‌آهن اصفهان را به عنوان مربی سال فوتبال ایران انتخاب کرد. گل‌محمدی این فصل با تیم جوانش سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد و با شکست نفت تهران یکی از بهترین تیم‌های این فصل، قهرمان جام حذفی هم شد. مجید جلالی رئیس هیات‌مدیره […]

اعضای هیئت داوری کانون مربیان فوتبال ایران یحیی گل‌محمدی سرمربی جوان ذوب‌آهن اصفهان را به عنوان مربی سال فوتبال ایران انتخاب کرد.

منصوریان و گل محمدی

گل‌محمدی این فصل با تیم جوانش سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد و با شکست نفت تهران یکی از بهترین تیم‌های این فصل، قهرمان جام حذفی هم شد. مجید جلالی رئیس هیات‌مدیره کانون مربیان فوتبال ایران درباره این انتخاب گفت:« انتخاب بین منصوریان و گل‌محمدی بسیار سخت بود. هیات‌جوری انتخاب بهترین‌ها ده نفره بود و رای‌های این دو نفر باتوجه به اینکه نفر یازدهم به مربی دیگری رای داده بود، مساوی بود. در نهایت با نظر نفر یازدهم گل‌محمدی انتخاب شد.»

با این انتخاب ، علیرضا منصوریان سرمربی جوان و موفق نفت تهران  نیز به عنوان مربی سال لیگ برتر انتخاب شد. در عین حال در یک انتخاب دیگر حسین فرکی سرمربی تیم سپاهان اصفهان که همراه تیمش قهرمان لیگ برتر شد نیز به عنوان مربی ””ویژه”” سال فوتبال ایران معرفی شد.

در رده های پایین تر نیز کوروش موسوی سرمربی فولاد نوین اهواز که تیمش را با اقتدار به لیگ برتر آورد سرمربی برتر لیگ یک شد و سعید سپهوند سرمربی خیبر خرم آباد سرمربی برتر لیگ دسته دوم و جواد مقدسی سرمربی مقاومت تهران انتخاب شدند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس