تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بازی کردن عزت اللهی و آزمون مقابل منچسترسیتی می تواند شانس بزرگی برای دیده شدنشان باشد چون بعید به نظر می رسد که روستوف موفق شود از این مرحله باموفقیت به مرحله بعد که مرحله گروهی هم هست صعود کند. شاید دیدار با سیتی مقابل گواردیولا جذاب ترین دیدار ایرانی های روستوف در لیگ […]

[ad_1]

بازی کردن عزت اللهی و آزمون مقابل منچسترسیتی می تواند شانس بزرگی برای دیده شدنشان باشد چون بعید به نظر می رسد که روستوف موفق شود از این مرحله باموفقیت به مرحله بعد که مرحله گروهی هم هست صعود کند. شاید دیدار با سیتی مقابل گواردیولا جذاب ترین دیدار ایرانی های روستوف در لیگ قهرمانان اروپای سال جاری باشد. سردار آزمون روز گذشته ۵۷ دقیقه برای روستوف بازی کرد و یک گل زد و سعید عزت اللهی از دقیقه ۷۳ وارد زمین شد.

تیم روستوف به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. از مرحله سوم حذفی لیگ قهرمانان تیم روستوف در بلژیک میهمان اندرلشت بود و با پیروزی موفق به صعود شد. 

به گزارش عصرایران ، تیم روستوف در حالی مقابل اندرلشت به پیروزی رسید که در دیدار رفت با نتیجه ۲-۲ در روسیه متوقف شده بود. اما گل های سردار آزمون و نوبوئا سبب پیروزی ۲-۰ روستوف و صعود به پلی آف شد.

پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان اروپا فردا قرعه کشی می شود و این امکان وجود دارد که روستوف با تیم های مطرحی چون منچسترسیتی یا ویارئال رو به رو شود. 

براساس قرعه کشی انجام شده روستوف در این مرحله امکان روبه رویی با ۵ تیم از لیگ های درجه یک اروپا را دارد. لیگ هایی که سهمیه ورود به پلی آف را داشته اند. منچسترسیتی ، مونشن گلادباخ ، پورتو ، ویا رئال و آژاکس نام ۵ تیمی است که احتمال دارد فردا در قرعه کشی حریف تیم روستوف شوند.

در این میان بازی کردن عزت اللهی و آزمون مقابل منچسترسیتی می تواند شانس بزرگی برای دیده شدنشان باشد چون بعید به نظر می رسد که روستوف موفق شود از این مرحله باموفقیت به مرحله بعد که مرحله گروهی هم هست صعود کند. شاید دیدار با سیتی مقابل گواردیولا جذاب ترین دیدار ایرانی های روستوف در لیگ قهرمانان اروپای سال جاری باشد. 

سردار آزمون روز گذشته ۵۷ دقیقه برای روستوف بازی کرد و یک گل زد و سعید عزت اللهی از دقیقه ۷۳ وارد زمین شد. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس